ورزش و نشاط

مهدی طارمی برای ماجراجویی در تیم اینتر ایتالیا آماده است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، تیم‌های ملی فوتبال ایران و هنگ کنگ در هفته پنجم دور نخست مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۶ روز پنجشنبه ۱۷ خرداد رو در روی هم قرار گرفتند که این بازی در پایان با نتیجه ۴ بر ۲ به سود شاگردان امیر قلعه نویی به پایان رسید تا ایران کماکان با ۱۳ امتیاز و برتری در تفاضل گل بالاتر از ازبکستان در جدول گروه E قرار گیرد.

مهدی طارمی مهاجم ایران در این بازی خوش درخشید و توانست ۳ گل به ثمر برساند و به چهارمین هت تریک خود در دوران ملی دست یابد. طارمی که فصل آینده پیراهن تیم اینتر ایتالیا را بر تن خواهد کرد با درخششی که در دیدار با هنگ کنگ داشت توانست باعث امیدواری هواداران این تیم شود.

رسانه «gazzetta» ایتالیا در این خصوص نوشت: مهاجم فصل آینده اینتر، قهرمان بازی با هنگ کنگ بود. طارمی با ۳ گلی که برای ایران به ثمر رساند باعث پیروزی تیمش شد و با این هت تریک باعث امیدواری هوادران اینتر جهت درخشش این بازیکن در تیمشان شد. این مهاجم پیش از دیدار با هنگ کنگ در دیدار فینال جام حذفی پرتغال توانسته بود پیروزی را برای پورتو به ارمغان بیاورد.

این رسانه در ادامه مطلب خود آورده است: طارمی با عملکرد خوبی که در بازی با هنگ کنگ داشت نشان داد که برای ماجراجویی در ایتالیا آماده است.

بازیکن ایرانی پیش از پوشیدن پیراهن «تراتزوری» باید همراه با ایران رو در روی ازبکستان قرار گیرد.

دکمه بازگشت به بالا