هدایتی: دوست دارم با لوپز کشتی بگیرم

فردین هدایتی بعد از قهرمانی در تورنمنت رنکینگ مجارستان گفت: دوست دارم در آینده مقابل لوپز کشتی بگیرم.

به گزارش مجله زنده خبری، فردین هدایتی کشتی گیر وزن ۱۳ کیلوگرم تیم ملی فرنگی ایران، پس از قهرمانی در مسابقات رنکینگ مجارستان اظهار کرد: این چند وقت که در مجارستان حضور داشتیم، یکی از سنگین وزن‌های بزرگ دنیا یعنی لوپز هم اینجا حضور داشت، اما کشتی نگرفت و بیننده کشتی من مقابل رضا کایالپ بود. دوست دارم با لوپز هم کشتی بگیرم و باید ببینیم چه می‌شود. اگر قسمت باشد مقابل او کشتی می‌گیرم و خودم را می‌سنجم. 

او درباره سقف آرزوهای در کشتی نیز گفت: همه ورزشکاران دنبال قهرمانی المپیک هستند و من هم این آرزو را دارم. امیدوارم خودم را اثبات کرده و با حضور در المپیک به مدال طلا برسم.

هدایتی درباره شکست دادن کشتی گیران بزرگی چون رضا کایالپ و کاجایا در مسابقات مجارستان نیز اظهار کرد: این دوره از مسابقات سطح بسیار بالایی داشت و قهرمانان بزرگی مثل رضا کایالپ و کاجایا حضور داشتند. حتی همین کشتی‌گیر رومانی هم برای المپیک پاریس کسب سهمیه کرد. مسابقات خوبی بود و خوشحالم که در این تورنمنت قهرمان شدم.

او در پایان صحبت‌های خود گفت: از مردم ایران تشکر می‌کنم که ما را دعا کردند و امیدوارم ذره‌ای از محبت آن‌ها را جبران کنیم. 

انتهای پیام 

دکمه بازگشت به بالا