سلامت و تندرستی

خودروهای تسلا می‌توانند علائم و چراغ‌های راهنمایی رانندگی را ببینند

این بروزرسانی فقط در دسترس دارندگان اتومبیل هایی است که دستگاه های آنها مجهز به کامپیوتر نسل سوم تسلا است که از حالت اتوماتیک پشتیبانی می کند و به سخت افزار معروف است. سخت افزاری 3 شناخته شده است. تسلا سال گذشته نصب رایانه را روی تمام تجهیزات خود آغاز کرد و صاحبان خودرو نیز نیاز دارند. پرداخت هزینه ای برای استفاده از سیستم برای همه اتومبیل ها ، که شامل ویژگی جدید تسلا است.

بروزرسانی جدید تسلا برای اتومبیل های شما

اگر این ویژگی فعال باشد ، سیستم اتومبیل را در هنگام مواجهه با چراغ راهنمایی صاف نگه می دارد و علائم را متوقف می کند. در این صورت راننده باید اتومبیل خود را بكشد یا پدال شتاب دهنده را فشار دهد تا وسیله نقلیه در حین حرکت ، حتی اگر چراغ سبز باشد ، حرکت ندهد. تسلا همچنین خاطرنشان می کند که حالت خود رانندگی ممکن است کاملاً برای راننده کار نکند و این ویژگی ممکن است برای همه تقاطع ها عملی نباشد. به عنوان مثال ، این ویژگی در گذرگاه های سطح یا عابر پیاده کار نخواهد کرد.

بروزرسانی جدید تسلا برای اتومبیل های شما

تسلا خاطرنشان می کند که این ویژگی های جدید در حالت بتا و بتا بوده و بعضی اوقات می تواند به تأخیر بیفتد. این سیستم همچنین با گذشت زمان بهبود می یابد. این سیستم ممکن است در شرایط دشوار مانند عابر پیاده ، باران و نور مستقیم به درستی کار نکند. به همین دلیل تسلا از رانندگان می خواهد که مراقب باشند و اقدامات لازم از جمله توقف در صورت لزوم را انجام دهند.

بروزرسانی جدید تسلا برای اتومبیل های شما

الون مسک مدتهاست قول داده است که وسایل نقلیه تسلا روزی تحت هر شرایطی قادر به رانندگی خواهند بود. اما با وجود فروش اتومبیل به نام “همه اتومبیل” ، هیچ یک از اتومبیل های تسلا نمی توانند این کار را انجام دهند و مبلغی که خریداران هنگام خرید می پردازند در واقع برای چنین ویژگی هایی است.

theverge.com

2121

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا