عمومی

جدیدترین مدل های آلاچیق فلزی باغ

اجرای الاچیق فلزی در مناطق معتدل و برای زمان هایی که جریان هوای خنک وجود دارد انجام می شود. قیمت این آلاچیق با توجه به متریالی که در نصب آن از قیبل آهن، لولا و مقدار شیشه ها متغیر است. هر چه ابعاد فضا بیشتر باشد قیمت نهایی آن نیز بیشتر می شود. یکی از زیباترین مدل های آلاچیق ها، آلاچیق شیشه ای گرد است. به دلیل ساخت دشوار شیشه و اسکلت گردی که برای این آلاچیق ساخته می شود، قیمت بالاتری دارد. این آلاچیق نمای زیبایی به فضای شما می بخشد.

برای نصب سقف آلاچیق شیشه ای از شیشه لمینت استفاده می شود و برای دیوار آلاچیق از شیشه سکوریت سوپرکلیر که شفافیت زیادی دارد استفاده می شود . امروزه بیشتر از ترکیبی طرح های شیشه و چوب استفاده می شود. ولی در آخر با توجه به سلیقه مشتری طراحی و ساخته می شود.

این آلاچیق به دلیل طراحی ساده و قیمت پایین پرطرفدار می باشد. از این نوع آلاچیق معمولا در محوطه های سبز باغ و رستوران ها استفاده می شود. در صورتی که بودجه کمی دارید می توانید دست دوم این محصول را نیز خریداری کنید. این آلاچیق با توجه به ابعاد مورد نظر ساخته می شود و به صورت آماده تحویل مشتری داده می شود. به راحتی نصب می شود. قیمت پایین تری دارد.

شرکت ویلا سقف در زمینه تولید، فروش، نصب و تعمیرکرکره برقی ، درب اتوماتیک، جک پارکینگی، شیشه سکوریت و کابین حمام با کارشناسان مجرب و دارای گواهینامه بین المللی آماده ارائه خدمات به مشتریان هستندد. برای ارتباط با مدیریت به پیج اینستاگرام ما مراجعه کنید. برای فضاهای بزرگ کاربردی ندارد. طراحی دلخواه را نمی توان در آن پیاده سازی کرد.

این الاچیق در برابر گرما، سرما ، رطوبت و باد مقاوم می باشد . زیرا در طی فرآیند ساخت تحت حرارت بالایی قرار گرفته و خنک می شوند . بنابراین بهترین گزینه برای آلاچیق بوده و خطری وجود ندارد. از آلاچیق شیشه ای در کجا استفاده می شود؟ آلاچیق ها متناسب با فضای مورد نظر و در نظر گرفتن سلایق مشتریان در طرح ها و مدل های مختلفی ساخته می شوند. همچنین می توانید به صورت سفارشی آلاچیق خود را سفارش داده و به صورت آماده برای شما ارسال شود. این نوع آلاچیق از شیشه هایی به صورت تاشو که روی هم جمع می شوند ساخته می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا