بین المللی

آماده‌باش مهران برای میزبانی از زائران اربعین/ بسیج امکانات دانشگاه برای خادمی عزاداران

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از ایلام، بهروز ناصری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام از زیرساخت های دانشگاه آزاد اسلامی در مرکز شهر مهران از جمله پارکینگ 15 هکتاری این دانشگاه با ظرفیت بازدید کرد. هزاران وسیله نقلیه برای روز . اربعینمهمانزیبیر که در حال ساخت مرکز مهران، مهمانسرای و دیدار با اعضای هیات علمی و کارکنان و در نقطه صفر مرزی پایانه مرزی مهران است، بر بسیج امکانات دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام برای خدمت رسانی به زائران تاکید کرد. به ویژه در ایام اربعین.

مهران آماده پذیرایی از زائران اربعین است/ بسیج امکانات دانشگاهی برای خدمت رسانی به مصیبت دیدگان

وی در دیدار با امام جمعه و فرماندار مهران نیز گفت: کربلا در ایام اربعین ایلام و مهران به عنوان دروازه ورود به آستان های عظمت و پیشانی ایران زمین میزبان میلیون ها عاشق و عاشق خواهد بود. در این نگرش دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام با تمامی امکانات در اختیار شما عزیزان می باشد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام تصریح کرد: در ماموریت جدید دانشگاه آزاد اسلامی، رفع مشکلات استان ایلام در دستور کار این دانشگاه قرار دارد و با نگاه بلندمدت استانداری کوشا استان ایلام و سایر نهادها. و گروه های آموزشی، نقش دانشگاه آزاد اسلامی در توسعه استان پررنگ تر خواهد شد.

مهران آماده پذیرایی از زائران اربعین است/ بسیج امکانات دانشگاهی برای خدمت رسانی به مصیبت دیدگان

ناصری خاطرنشان کرد: خدمت به شیفتگان امام حسین (ع) در ایام اربعین بزرگترین افتخار برای دانشگاه آزاد اسلامی است و دانشگاه آزاد اسلامی با نگاه والای و انقلابی دکتر طهرانچی به کار خود ادامه خواهد داد.

وی با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی در ایام اربعین در کنار سایر تشکل ها و نهادهای انقلابی در خدمت مردم خواهد بود، ادامه داد: تاکید دکتر طهرانچی بر حضور پررنگ دانشگاه در ایام اربعین به عنوان یک دانشگاه انقلابی است تا حل شود. مشکل استان ایلام

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام تصریح کرد: اربعین موجب ارتقای جایگاه معنوی و توسعه این استان می شود و مردم ایلام همچون گذشته میزبان شایسته ای برای زائران خواهند بود.

امام جمعه مهران نیز در این دیدار اظهار داشت: حکومت انقلابی دکتر طهرانچی منجر به تحول و تأسیس دانشگاهی در تراز انقلاب اسلامی شد.

حجت الاسلام عبدالله امینی گفت: اربعین ابروی نظام است و در این ایام شهر 20 هزار نفری مهران میزبان زائران میلیونی است در حالی که همه باید سر کار بیایند و مردم ایلام و مهران در سال جاری حماسه خواهند بود. اربعین.

وی بیان کرد: مطمئنم مدیریت جهادی و انقلابی دکتر طهرانچی و دانشگاه آزاد اسلامی یار و یاور استان ایلام در ایام اربعین خواهند بود.

مهران آماده پذیرایی از زائران اربعین است/ بسیج امکانات دانشگاهی برای خدمت رسانی به مصیبت دیدگان

زیرساخت های شهر مهران برای حضور میلیونی بازدیدکننده در حال تکمیل است

فرماندار مهران همچنین گفت: با تلاش ها دو جلسه ستاد اربعین کشور در مهران برگزار شد و مسئولان استانی به ویژه استاندار ایلام بر امور نظارت دارند و امسال با توجه به تعداد زائران و خدمات رسانی، خدمات بهتر و خدمات بیشتری ارائه خواهد شد.»

علی عباس شفیعی افزود: مدیریت دانشگاه آزاد اسلامی در شهرستان مهران در تلاش است و استان ایلام چشم به راه همکاری و ارسال امکانات دانشگاه آزاد اسلامی برای خدمت رسانی به زائرین است.

وی بیان کرد: بستر لازم برای فعالیت دانشگاه آزاد اسلامی به ویژه در راستای حمایت از توسعه شهرستان و طراحان پژوهشی و علمی آماده است.

استاندار مهران گفت: توسعه استان ایلام بدون حضور مراکز آموزش عالی به ویژه دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان دانشگاه انقلابی بهتر است و باید در هر فعالیت و اقدامی پیوست علمی و فرهنگی مشخص شود.

انتهای پیام/4078/

دکمه بازگشت به بالا