ورزش و نشاط

تیم‌های راه یافته به مرحله نیمه نهایی بسکتبال و والیبال مشخص شدند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، روز پنجم مسابقات پانزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانش آموزان دختر در رشته های بسکتبال و والیبال دنبال شد و به تیم های راه یافته به نیمه نهایی جوایزی اهدا شد.

در مسابقات بسکتبال که در سالن شهدای دانشگاه تبریز برگزار شد، پس از مرحله یک چهارم نهایی، تیم های دانشگاه های تبریز، شهید بهشتی، مازندران و تهران موفق شدند به جمع چهار تیم برتر این مسابقات راه یابند.

بر این اساس امروز تیم دانشگاه شهید بهشتی با تیم های دانشگاه مازندران و دانشگاه تهران و تبریز به مصاف یکدیگر می روند تا چهره تیم های راه یافته به مرحله نهایی مشخص شود.

در مسابقات والیبال که در سالن دبیرستان دانشگاه تبریز برگزار شد، چهار تیم تبریز، موسسه غیرانتفاعی امام رضا(ع)، تهران و موسسه غیرانتفاعی زند شیراز با شکست حریفان خود به مرحله نیمه نهایی راه یافتند.

بدین ترتیب امروز برای معرفی تیم های راه یافته به مرحله نهایی ابتدا دو تیم دانشگاه تبریز و سازمان غیرانتفاعی امام رضا(ع) به مصاف یکدیگر می روند سپس دو تیم زند شیراز و موسسه غیرانتفاعی تهران را به مصاف یکدیگر می کشند. .

و امروز مسابقات دو و میدانی، شنا، کاراته و کشتی برگزار می شود.

پانزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی آقایان، دانشجویان دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور از 9 تیر تا 14 مردادماه به میزبانی دانشگاه تبریز در حال برگزاری است.

دکمه بازگشت به بالا