بین المللی

آمریکا از رژیم صهیونیستی برای حمله زمینی به غزه «حمایت ویژه» می‌کند

منابع خبری انگلیس از «حمایت ویژه» ایالات متحده آمریکا از رژیم صهیونیستی برای حمله زمینی به نوار غزه خبر دادند.

به گزارش مجله زنده خبری و به نقل از روزنامه تایمز چاپ لندن، بر اساس گزارش‌های مربوط به دیدارهای غیر علنی بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی و جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا، تل آویو از «حمایت ویژه واشنگتن برای ادامه حمله زمینی به غزه برخوردار شد».

تایمز در ادامه نوشت: «بایدن در سفرش به تل آویو به نخست وزیر اسرائیل گفت که او هنوز “کاملا” از نتانیاهو حمایت می‌کند».

به نوشته این روزنامه انگلیسی، بایدن در یک نشست خصوصی با نتانیاهو برای تأیید طرح رژیم صهیونیستی در مورد «نابودی حماس» شرط تعیین کرد. بایدن خواستار نوعی خویشتن‌داری تل آویو در حمله واقعی به غزه شد. نتانیاهو به بایدن وعده داد که تل آویو اجازه خواهد داد کمک های بشردوستانه از مصر وارد نوار غزه شود.

از طرفی، نتانیاهو در جلسه کابینه جنگ رژیم صهیونیستی در روز چهارشنبه به جو بایدن گفته که حمله زمینی به غزه قطعی و ناگزیر است.

در همین حال، منابع عبری زبان اعلام کردند که ارتش رژیم صهیونیستی در حال آماده شدن برای آغاز حمله زمینی به غزه است.

انتهای پیام

نویسنده تحریریه بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با تمرکز بر رویدادهای سفر و گردشگری جهانی. با علاقه و دانش در زمینه مکان‌های دیدنی، فرهنگ‌های مختلف و صنعت گردشگری، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره مقصدهای توریستی، رویدادهای گردشگری و تاثیرات آن‌ها بر جوامع ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی و گردشگری، به شما دیدی جامع از تحولات صنعت سفر و گردشگری جهانی می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا