ورزش و نشاط

رونمایی از ملی‌پوش 100 میلیونی در استقلال

استقلال با توجه به قوانین سقف قرارداد شرایط سختی را برای ثبت بازیکنان خود دنبال کرده است و انتشار رقم قرارداد کلی این تیم که در هفته گذشته اتفاق افتاد نیز حواشی و بحث‌های زیادی را در پی داشت.

اما مهمترین موضوع شاید در بحث قرارداد بازیکنان استقلال طی چند وقت اخیر مربوط به سعید مهری بود؛ بازیکن استقلال که در ابتدای فصل نیز در آستانه جدایی از جمع آبی‌پوشان قرار داشت و گفته می‌شد اعتقاد ویژه ریکاردو ساپینتو به این بازیکن احتمال لژیونر شدن وی را نیز در پی داشته باشد، در نهایت با این تیم رقم 160 میلیونی را در قراردادش ثبت کرد.

موضوعی که حواشی و شایعات زیادی را در پی داشته است و باور آن البته به صورت طبیعی نزدیک به غیرممکن است. با این حال آنچه که قانونی و ثبت شده به نظر می‌رسد، همان ثبت عدد 160 میلیون تومان در قرارداد این هافبک است.

اما اکنون ماجرا کمی پیچیده‌تر هم می‌شود؛ یکی دیگر از بازیکنان استقلال اکنون رکورد سعید مهری را هم در این تیم زده و قراردادش را با آبی‌ها 100 میلیون ثبت کرده است!

امید حامدی‌فر بازیکن جنوبی استقلال که فصل گذشته به این تیم پیوسته بود و در این فصل ماجراهایی عجیبی را تا به اینجا پشت سر گذاشته، اکنون در بازگشت دوباره به این تیم، قرارداد خود را با این باشگاه صد میلیون تومان ثبت کرده است. حامدی‌فر که به عنوان یکی از نفرات ملی‌پوش در بازی‌های آسیایی نیز در جمع شاگردان رضا عنایتی حضور داشت و در این دیدارها فرصت خوبی برای حضور در ترکیب تیم امید ایران به دست آورد، بعد از اینکه بحث زیادی درباره جدایی‌اش از استقلال شکل گرفته بود، در نهایت با نظر جواد نکونام بار دیگر به اردوگاه آبی‌ها بازگشته است.

با این حال با توجه به اینکه سقف استقلال بودجه کمی تا عدد در نظر گرفته شده از سوی سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال را دارد، این بازیکن مجبور شده با عدد 100 میلیون قرارداد جدید خود را با این تیم به امضا برساند.

257 251

تیم خبری علوم ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با تمرکز بر راهنمایی‌های تمرینی و بهبود عملکرد ورزشی. با به اشتراک گذاری تکنیک‌ها و استراتژی‌های موثر در ورزش، هدفمندی خود را در بهبود عملکرد ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراهی با من را بپذیرید و به جزئیات هیجان‌انگیز دنیای ورزش بپردازید.
دکمه بازگشت به بالا