ورزش و نشاط

شهاب زاهدی: اگر لوکادیا به پرسپولیس کمک کند، از آمدنش استقبال می‌کنم

مهاجم پرسپولیس درباره رایزنی باشگاه پرسپولیس با لوکادیا گفت: هر کسی بتواند به تیم کمک کند، بیشتر از همه خوشحال می‌شوم در تیم حضور داشته باشد.

به گزارش مجله زنده خبری، شهاب زاهدی که تک گل پیروزی‌بخش پرسپولیس در دیدار با نساجی را به ثمر رساند، درباره این برد گفت: خدا را شکر این بازی معوقه را بردیم. شرایط خوبی داشتیم و توانستیم سه امتیاز را بگیریم تا جایگاه مد نظرمان را در جدول حفظ کنیم. خوشحالم که توانستم به تیمم کمک کنم.

او درباره اینکه در جدول گلزنان پنج‌گله شده و چقدر امیدوار است در نیم‌فصل دوم این رتبه را ارتقا بدهد، گفت: با توجه به پستی که دارم اگر عملکردم را بهتر کنم می‌توانم آمار گلزنی‌ام را هم در ادامه لیگ بالاتر ببرم.

زاهدی در پاسخ به سوال که چقدر امیدوار است به تیم ملی دعوت شود و در جام ملت‌ها حضور داشته باشد، گفت: تمام تلاشم را در باشگاه انجام می‌دهم و اگر عملکرد خوبی در تیمم داشته باشم فکر می‌کنم شانس بالایی دارم که در تیم ملی حضور داشته باشم.

او در مورد مذاکره باشگاه پرسپولیس با لوکادیا گفت: این مسائل به باشگاه مربوط می‌شود. هر کسی که بتواند به تیم کمک کند، من از همه بیشتر خوشحال می‌شوم که در تیم حضور داشته باشد.

زاهدی در پاسخ به این سوال که در نظر داشت چند گل در نیم‌فصل اول به ثمر برساند، گفت: تعداد گلی مد نظرم نبود. همین که تیم در جایگاه خوبی است از عملکرد خودم هم راضی‌ام.

او در واکنش به حضور قرضی در تیم پرسپولیس و وضعیت قراردادش بیان کرد: الان فکر نمی‌کنم زمان مناسبی برای صحبت‌کردن در مورد این مسائل باشد چون با باشگاه قرارداد دارم و تمام توانم را برای بهبود عملکردم می‌گذارم.

انتهای پیام

تیم خبری علوم ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با تمرکز بر راهنمایی‌های تمرینی و بهبود عملکرد ورزشی. با به اشتراک گذاری تکنیک‌ها و استراتژی‌های موثر در ورزش، هدفمندی خود را در بهبود عملکرد ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراهی با من را بپذیرید و به جزئیات هیجان‌انگیز دنیای ورزش بپردازید.
دکمه بازگشت به بالا