ورزش و نشاط

مربی اسپانیایی نساجی هفته آینده به ایران می‌آید – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، باشگاه نساجی مازندران، در پی تصمیم مدیریت باشگاه در سمت سرمربیگری، ضمن قدردانی از زحمات سید مهدی رحمتی و با توجه به توافقی که با ایشان صورت گرفت، در همین راستا بررسی‌های جامع و دقیقی از چند مربی داخلی و خارجی به‌عنوان گزینه‌های مطرح به عمل آمد.

درنهایت با توجه به زمان محدود اما با بیشترین دقت و جزیی‌نگری، آقای «لوکاس آلکاراز» مربی ۵۶ ساله اسپانیایی با دارا بودن رزومه مناسب و سابقه طولانی در اولویت گزینه‌ها قرار گرفت و پس از مذاکرات اولیه، حضور وی در ایران به‌مدت یک‌ونیم فصل قطعی شد.

«آلکاراز» از سن ۲۹ سالگی حضور در سطح اول اسپانیا را در جرگه مربی‌گری تجربه کرده و آلمیرا، لوانته، الچه، گرانادا، زاراگوزا و المپیاکوس قبرس از مطرح‌ترین تیم‌هایی است که در کارنامه او به‌عنوان مربی و سرمربی دیده می‌شود. همچنین در سطح ملی نیز سرمربیگری تیم ملی الجزایر در سوابق وی وجود دارد.

با عنایت به توافقات صورت‌گرفته، تغییر شرایط تیم و همچنین بهبود جوانب کلی در تمامی رده‌ها و ترمیم زیرساخت‌های فنی کلیه باشگاه، به‌عهده و زیر نظر «آلکاراز» خواهد بود.

به‌منظور درخواست عمده هواداران، دغدغه‌ها، نگرانی‌ها و برخی اتفاقات ناگوار دامن‌گیر، سیاست باشگاه نساجی در زمینه انتخاب سرمربی، درمان ریشه‌ای عیوب و کمبودها بوده و به‌همین دلیل انتخاب یک مربی باتجربه، با دانش فنی بالا که سال‌های متمادی در لالیگا و دیگر سطوح مطرح فوتبال دنیا در عرصه مربی‌گری فعالیت داشته، عاقلانه‌ترین تصمیم ممکن بوده است.

امید است با حمایت و همدلی هواداران پرشور و فهیم و تلاش‌های آلکاراز، باشگاه نساجی مازندران به شرایط ایده‌آل بازگردد.

تیم خبری علوم ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با تمرکز بر راهنمایی‌های تمرینی و بهبود عملکرد ورزشی. با به اشتراک گذاری تکنیک‌ها و استراتژی‌های موثر در ورزش، هدفمندی خود را در بهبود عملکرد ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراهی با من را بپذیرید و به جزئیات هیجان‌انگیز دنیای ورزش بپردازید.
دکمه بازگشت به بالا