بین المللی

نشست تخصصی «تحلیل پیامد‌های جنگ غزه بر گردشگری منطقه»

دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می‌کند؛

نشست تخصصی «تحلیل پیامد‌های جنگ غزه بر گردشگری منطقه»

دانشگاه آزاد اسلامی ذیل همایش بین‌المللی «طوفان الاقصی و غزه/ روایت‌ها و واقعیت‌ها» نشست تخصصی با عنوان «تحلیل پیامدهای جنگ غزه بر گردشگری منطقه» برگزار می‌کند.

به گزارش گروه پژوهش و دانش خبرگزاری علم و فناوری آنا، دانشگاه آزاد اسلامی ذیل همایش بین‌المللی طوفان الاقصی و غزه/ روایت‌ها و واقعیت‌ها نشست تخصصی با عنوان «تحلیل پیامدهای جنگ غزه بر گردشگری منطقه» برگزار می‌کند.

به نقل از روابط عمومی همایش بین‌المللی طوفان الاقصی و غزه قرار است به منظور تبیین روایت فلسطین و پرداخت عمیق و علمی بر وقایع آن، حدود ۵۰ پنل تخصصی در دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی داخل و خارج کشور برگزار شود.

تا کنون ۶ پنل تخصصی با عنوان غزه، صحنه تقابل حق و باطل در جهان در واحد اسلامشهر، پنل دوم با عنوان آینده، جامعه بشری، فلسطین در واحد تهران شمال، پنل سوم با عنوان نقش ورزشکاران و جوامع ورزشی در حمایت از مردم مظلوم غزه در واحد تهران مرکزی، و پنل چهارم با عنوان نقش هنر و هنرمندان در امتداد حماسه طوفان‌الاقصی در واحد تهران جنوب و در راستای افتتاحیه نخستین رویداد بین‌المللی طوفان‌الاقصی و غزه برگزار شده است.

در ادامه برگزاری این پنل ها، پنل پنجم با عنوان تحلیل ژئوپلیتیکی بحران غزه در واحد یادگار امام و پنل ششم با عنوان تجربه زیستی یا دنیای پدیدارشناسی آسیب دیدگان جنگ غزه در واحد رودهن برگزار شد.

به گزارش آنا در امتداد این سلسله نشست‌های تخصصی فردا 11 دی ماه گروه کشوری گردشگری در معاونت علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران غرب، نشست تخصصی «تحلیل پیامد‌های جنگ غزه بر گردشگری منطقه» را برگزار می‌کند.

این نشست که هفتمین پنل از مجموعه پنل‌های تخصصی همایش بین‌المللی طوفان الاقصی و غزه است بار دیگر با بیان روایت‌ها و واقعیت‌ها با حضور صاحبنظرانی همچون مهنا نیک بین– عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی و مدیر گروه گردشگری و هتل‌داری دانشگاه ازاد اسلامی واحد تهران غرب. الناز رحیم خویی، عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی- گروه حقوق، محسن رحیمی– عضو هیات علمی دانشگاه خاتم الانبیا، ندا زرندیان– عضو هیات علمی دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

نشست تخصصی «تحلیل پیامد‌های جنگ غزه بر گردشگری منطقه»

 نشست تخصصی «تحلیل پیامد‌های جنگ غزه بر گردشگری منطقه» روز دوشنبه ۱۱ دی ساعت ۱۳ الی ۱۵:۳۰ در محل دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران غرب واقع در شهرک غرب، بلوار دادمان، خیابان درختی، کوچه شهید ثقفی، ساختمان ستادی دانشگاه آزاد اسلامی تهران غرب، سالن پروین اعتصامی برگزار خواهد شد.

نویسنده تحریریه بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با تمرکز بر رویدادهای سفر و گردشگری جهانی. با علاقه و دانش در زمینه مکان‌های دیدنی، فرهنگ‌های مختلف و صنعت گردشگری، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره مقصدهای توریستی، رویدادهای گردشگری و تاثیرات آن‌ها بر جوامع ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی و گردشگری، به شما دیدی جامع از تحولات صنعت سفر و گردشگری جهانی می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا