ورزش و نشاط

هنگ‌کنگ همان فلسطین است اما سرعتی‌تر

به گزارش خبرگزاری مجله زنده خبری، مرتضی فنونی‌زاده، پیشکسوت فوتبال ایران درخصوص پیروزی 4 بر یک تیم ملی فوتبال ایران مقابل فلسطین در مرحله گروهی رقابت‌های جام ملت‌های آسیا اظهار کرد:  بازی شب گذشته (یک‌شنبه)، یک بازی فیزیکی بود اما ما در این بازی به گل رسیدیم و انتظار می‌رفت که بیشتر از این‌ها هم گل بزنیم.

او درباره شرایط تیم ملی فوتبال فلسطین گفت: تیم ملی فلسطین در حال دفاع مطلق بود و ترکیب آقای قلعه‌نویی نشان می‌داد که نفراتی به زمین آمدند که ممکن است در ادامه کمتر به آن‌ها بازی برسد. ما نباید هیچ تیمی را دست کم بگیریم و بازی بعدی تیم ملی با هنگ کنگ است و امیدوارم تیم ملی ایران در صدر جدول گروه خود قرار بگیرد تا در شرایط بهتری قرار بگیریم.

این پیشکسوت فوتبال ایران درخصوص نفرات تیم ملی و رویکرد امیر قلعه‌نویی به بازیکنان تیمش گفت: همین که آقای قلعه‌نویی همه بازیکنان را در شرایط بازی قرار می‌دهد، خیلی خوب است و آزمون و طارمی هم شرایط خوبی را در خط حمله ایجاد می‌کنند و باعث می‌شود در گلزنی شرایط خوبی داشته باشیم.

فنونی‌زاده درخصوص تقابل تیم ملی ایران مقابل هنگ‌کنگ در بازی دوم مرحله گروهی رقابت‌های جام ملت‌های آسیا گفت: هنگ‌کنگ مثل فلسطین است فقط مقداری سرعتی‌تر است. بازی اصلی تیم ملی در مرحله گروهی مقابل امارات است. امارات در دفاع مقداری ضعف دارد اما تیم خیلی بدی نیست و امیدوارم تیم ملی در مرحله گروهی رقابت‌های جام ملت‌های آسیا عملکرد خوبی را از خود برجای بگذارد.

او درخصوص آینده تیم ملی در جام ملت‌های آسیا و شانس قهرمانی این تیم گفت: باید بازی‌های مرحله گروهی تمام شود و آن موقع شرایط را در نظر بگیریم. ما همیشه در مسابقات جام ملت‌های آسیا تا مراحل بالای جام آمده‌ایم اما برخی اشتباهات باعث شده تیم ملی نتواند نتیجه لازم را به دست بیاورد. کره‌جنوبی و ژاپن از تیم ملی ایران می‌ترسند اما شرایط در مسابقات سخت است و امیدوارم تیم ملی بتواند در جام ملت‌های آسیا نمایش موفقیت‌آمیزی داشته باشد.

انتهای پیام/

تیم خبری علوم ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با تمرکز بر راهنمایی‌های تمرینی و بهبود عملکرد ورزشی. با به اشتراک گذاری تکنیک‌ها و استراتژی‌های موثر در ورزش، هدفمندی خود را در بهبود عملکرد ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراهی با من را بپذیرید و به جزئیات هیجان‌انگیز دنیای ورزش بپردازید.
دکمه بازگشت به بالا