بین المللی

عملیات‌های ترکیبی حزب‌الله و القسام در ۲۳۶اُمین روز نبرد طوفان الاقصی

گروه‌های مقاومت فلسطین و لبنان امروز با انجام عملیات‌های ترکیبی موشکی و پهپادی و راکتی علیه اشغالگران، خسارت‌های زیادی را به نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی وارد کرده‌اند.

به گزارش مجله زنده خبری، حزب الله لبنان امروز چهارشنبه اعلام کرد نظامیان ارتش اشغالگر را در پایگاه «بیاض بلیدا» هدف قرار داده و تلفاتی قطعی به آن‌ها وارد کرد.

حزب الله در عملیاتی دیگر تجهیزات جاسوسی دشمن صهیونیستی را در پایگاه «الراهب» هدف قرار داده و منهدم کرد.

امروز همچنین نظامیان ارتش رژیم اشغالگر مستقر در پایگاه «شتولا» هم هدف حمله راکتی حزب الله قرار گرفتند.

حزب الله در عملیاتی دیگر نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی را در پایگاه «البغدادی» هدف حمله موشکی و پهپادی قرار داد و تلفاتی قطعی به آن‌ها وارد کرد.

امروز همچنین گردان‌های القسام در عملیاتی در نزدیکی تقاطع عبد جبر در اردوگاه یبنا در شهر رفح، یک تانک مرکاوا را با راکت ضدزره یاسین ۱۰۵ هدف قرار داد.

القسام در عملیاتی دیگر تعدادی نظامی اسرائیلی را در داخل خانه‌ای در منطقه الشوکه در شرق رفح با راکت ضد نفر TBG هدف قرار داد.

یکی از مجاهدان تک‌تیرانداز القسام نیز یک نظامی اسرائیلی را در منطقه الشوکه در شرق رفح هدف قرار داد.

مجاهدان القسام یک بولدوزر نظامی ارتش رژیم صهیونیستی از نوع D۹ را هم در منطقه تل زعرب در محله السلطان در غرب رفح با راکت ضدزره یاسین ۱۰۵ هدف قرار دادند.

در عملیاتی دیگر، گردان‌های القسام یک بمب رعدیه را در منطقه استادیوم «الفدائی» در محله التنور در شرق رفح در میان گروهی ۱۵ نفره از نظامیان اسرائیلی منفجر کرد که طی آن همه این نیروها کشته و زخمی شدند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا