ناکامی سوداگران مرگ در انتقال بیش از ۵ کیلوگرم مواد مخدر

فرمانده پلیس راه آهن کشور از کشف ۵ کیلو و ۲۵۰ گرم تریاک توسط پلیس راه آهن تهران خبر داد.

به گزارش مجله زنده خبری، سردار حشمت اله ملکی  در تشریح این خبر بیان کرد: در راستای اجرای طرح مبارزه با مواد مخدر و تشدید اقدامات کنترلی، مأموران مبارزه با مواد مخدر پلیس راه آهن تهران به یکی از مسافران قطار بندرعباس به تهران مظنون و با رعایت حقوق شهروندی توسط عوامل این پلیس به گیت بازرسی راهنمایی شد.

فرمانده پلیس راه آهن فرماندهی یگان های انتظامی و حفاظتی فراجا، در ادامه افزود: کارکنان این پلیس پس از اخذ مجوز قضایی و بازرسی کامل وسایل همراه این مسافر تعداد ۵ بسته به وزن ۵ کیلو و ۲۵۰ گرم موادمخدر از نوع تریاک و همچنین مقدار ۳ گرم شیشه را که به صورت ماهرانه‌ای در کوله پشتی جاساز شده بود کشف و ضبط کردند.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه متهم دستگیر شده دارای سابقه حمل مواد مخدر بوده است، گفت: در این خصوص پرونده تشکیل و متهم به همراه مواد مکشوفه تحویل پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی تهران بزرگ شد.

به گزارش خبرگزاری پلیس، سردار ملکی در پایان با تصریح بر شناسایی عوامل جرم و مأموریت ویژه پلیس در برخورد با قاچاقچیان مواد مخدر، خاطرنشان کرد: پلیس در برخورد با سوداگران مرگ از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا