پاسخگویی به ۶۳۰ نفر در قالب میز ارتباطات مردمی سلامت در قم

میز ارتباطات مردمی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی که همزمان با سفر رئیس جمهور و وزیر بهداشت به قم به منظور پاسخگویی به مطالبات مردم از روز چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت‌ماه در سالن شهدای بهورز معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی قم آغاز به کار کرده بود، امروز جمعه ۲۱ اردیبهشت ماه و پس از سه روز خدمت و پاسخگویی به بیش از ۶۳۰ نفر به کار خود پایان داد.

به گزارش مجله زنده خبری به نقل از وبدا، میز ارتباطات مردمی وزارت بهداشت با حضور دکتر علیرضا رحیم نیا، مدیرکل بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات، دکتر عباس شیراوژن معاون فرهنگی و دانشجویی و همچنین دکتر بنار مدیرکل دانشجویی وزارت بهداشت به عنوان نمایندگان تام الاختیار دکتر عین اللهی، برپا شده بود.

همچنین کارشناسانی از معاونت های توسعه، آموزشی و دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت بهداشت و معاونان دانشگاه علوم پزشکی قم در این سه روز در میز ارتباطات مردمی حضور داشتند.

رییس جمهور و اعضای دولت در دومین سفر استانی در سال ۱۴۰۳ از دیروز پنج شنبه، ۲۰ اردیبهشت ماه به مدت دو روز به استان قم سفر کرده و علاوه بر افتتاح و بازدید از پروژه های عمرانی در بخش های مختلف، از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات قرار گرفتند. دکتر عین اللهی نیز در این سفر از پروژه های محل احداث خوابگاه پسران و دانشکده پزشکی پردیس دکتر قاضی، مرکز جامع سرطان قم و همچنین بیمارستان خیرین سلامت بازدید و مرکز هدایت عملیات بحران، پایگاه اورژانس و مرکز پایش مراقبت های درمانی دانشگاه علوم پزشکی قم را افتتاح کرد.

همچنین در نشستی با حضور وزیر بهداشت، معاونان و مدیران ارشد وزارت بهداشت مهمترین توانمندی‌ها و نیازمندی های سلامت استان قم مطرح و در مورد آنها تصمیم گیری شد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا