موقعیتی به نفت ندادیم / مالکیت توپ با ما بود – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، حمید مطهری شنبه شب پس از پیروزی خارج از خانه تیمش در برابر صنعت نفت آبادان در نشست خبری پایان بازی اظهار کرد: ابتدا باید بگویم یکی از جذابیت‌های لیگ حضور تیم نفت آبادان بود و متأسفم از اینکه تیم خوب و با ریشه، قدیمی و پرطرفدار صنعت نفت آبادان به دسته یک سقوط کرد.

وی گفت: بازیکنانمان از بزرگ تا کوچک نشان دادند می‌توانند در قامت یک تیم ظاهر شوند و این برای من خیلی مهم بود که در مدت مسوولیتم، تراکتور در قواره یک تیم واقعی ظاهر شود.

وی عنوان کرد: لطف خدا شامل حال ما شد و توانستیم بهترین نتایج را بگیریم، از کادر فنی، پزشکی و رسانه‌ای تیم و الباقی بزرگواران که برای تراکتور تلاش کردند تشکر می‌کنم و این برد را به همه بازیکنان و هواداران تقدیم می‌کنم.

مطهری ادامه داد: در بازی موقعیتی به نفت ندادیم و مالکیت توپ با ما بود و خیلی خوب بازی را کنترل کردیم و هر جا که می‌خواستیم خودمان ریتم بازی را تغییر می‌دادیم و در مجموع یک فوتبال فوق‌العاده را ارائه دادیم.

وی در پاسخ به سوال خبرنگاران درباره حضورش در تراکتور در فصل آینده، تصریح کرد: ما درگیر بازی‌های باقی‌مانده بودیم و باید نشست داشته باشیم و ببینیم نتیجه چه خواهد شد.

مطهری اظهار کرد: امسال برای تراکتور آمارهای خوبی را ثبت کردیم، به عنوان مثال کمترین گل خورده را داشتیم و بالاترین امتیاز را در چند سال اخیر ثبت کردیم، ضمن اینکه از بازیکنان بومی استفاده کردیم و همه این‌ها را مدیون همدلی تیمی هستیم.

دکمه بازگشت به بالا