اجتماعی

از نمایش گروه های ورزشی تا اهتزاز پرچم پر افتخار ایران اسلامی

در گرامیداشت چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، قهرمانان، پیشکسوتان و خبرنگاران ورزشی به همراه ورزشکاران محلات تهران با آرمان های ماندگار امام و شهدای راه حق میثاق نامه جدیدی امضا کردند.

به گزارش مجله زنده خبری، جشن پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با اعلام انزجار از مستبدان زمان همراه بود و امروز در سراسر ایران اسلامی در حال برگزاری است. مورد تاکید قرار می گیرند.

همچنین سازمان ورزش غرفه ای برای پذیرایی از مردمی برپا کرد که با حضور خود شعار “استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی” را احیا کردند و پرچم پرافتخار ایران اسلامی را به عنوان وصیت نامه ایرانیان و اعلام اقتدار مردم ما به اهتزاز درآوردند. .

در این راستا برگزاری مسابقات فرهنگی، نمایش رزمی، دوچرخه سواری، موتورسواری، اسکیت و گروه های هنری از جمله برنامه هایی بود که توسط سازمان ورزش اجرا شد و مورد استقبال حاضرین قرار گرفت.

ایجاد مشارکت عمومی با ارتقای سلامت

پرویز سروری نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران با حضور در غرفه سازمان ورزش با ابراز خرسندی از برنامه ریزی های انجام شده برای خدمات رسانی به شهروندان تهرانی گفت: یکی از راه های ایجاد مشارکت مردمی ارتقای سلامت است. و نشاط در جامعه «و ورزش شهروندی یکی از ابزارهای مهم و مؤثر برای رسیدن به این هدف است.

ورزش همگانی عامل انسجام ملی

محمد آهوندی، رئیس کمیته برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران گفت: امروز روز وحدت ملی است. روزی که مردم با وجود شرایط سخت در تاج، به صورت خودجوش در راهپیمایی شرکت کردند و این باز هم افتخاری برای میهن اسلامی ما بود.

وی همچنین از حمایت شورای اسلامی شهر تهران از ورزش همگانی و سازمان ورزش به عنوان متولی این موضوع خبر داد.

مردم مهمترین سرمایه این انقلاب هستند

بهنام ابوالقاسم پور پیشکسوت فوتبال کشورمان حضور مردم را نشانه بصیرت بالا در دفاع از آرمان های نظام دانست و گفت: مردم سرمایه اصلی کشور هستند و این نظام بر اساس اعتماد به آنها استوار است. ” حفظ این سرمایه بزرگترین بدهی همه ماست.

من به پرچم کشورم افتخار می کنم

محمد مومنی پیشکسوت فوتبال کشورمان نیز با بیان اینکه “به پرچم سه رنگ کشورم افتخار می کنم” افزود: همه ما مدیون خون شهدایی هستیم که برای این انقلاب جان خود را فدا کردند تا به ما ولایتمداری و بصیرت بیاموزند.

ورزش همگانی در سایه پرچم ملی در حال رشد است

ممد مشهدیاری پیشکسوت دو و میدانی نیز در این مراسم به رشد و اعتلای ورزش همگانی در سایه پرچم سه رنگ و سربلندی جمهوری اسلامی پرداخت و افزود: این ملت در زیر پرچم سه رنگ ایران اسلامی کارهای بزرگی انجام می دهد. جهان را نشان می دهد.

وی ابراز امیدواری کرد با اقدامات سازنده سازمان ورزش ورزش شهروندی در راستای حفظ سلامت جامعه نهادینه شود و موجب نشاط و شادابی خانواده ها شود.

حضور مردم دشمن را در هم شکست

حسین اوجاگی رئیس سازمان ورزش استان تهران از قهرمانان ورزش های رزمی کشورمان حضور مردم در راهپیمایی 22 اسفند را موجب شکستن و وحدت بخش دانست و افزود: آنها به صورت خودجوش در راهپیمایی شرکت کردند و مایه مباهات شدند. برای این نظام مقدس

به گزارش روابط عمومی سازمان ورزش استان تهران، وی با تاکید بر اینکه ورزش همگانی مسیری روشن در خدمت انسجام ملی است، گفت: امروز در عرصه ورزش همگانی تمام تلاش خود را برای سلامت و تندرستی انجام می دهیم. از این مردم شریف هستیم.» سهم خود را به این نظام و این انقلاب بدهیم.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا