اجتماعی

لزوم تخصیص اعتبارات به تناسب میزان برخورداری شهرستان ها

استاندار تهران گفت: توزیع اعتبارات متناسب با لذت یا عدم اقبال شهرستان ها ابلاغ شود.

به گزارش مجله زنده خبریمحسن منصوری در شورای برنامه ریزی و توسعه استان تهران گفت: با توجه به اهمیت تصفیه خانه ها و موضوع آبرسانی و فاضلاب در استان تهران، در سفر رئیس جمهور اعتبارات متمرکز و مطلوبی برای این منظور فراهم شده است. -به زودی.

وی افزود: توزیع وام های ملی و استانی باید در مقیاس شهری و با توجه به میزان داشتن یا نداشتن هر شهرستان اعلام شود تا به شاخص های عدالت اجتماعی نزدیک شود.

استاندار تهران تاکید کرد: مردم در برنامه های اجرایی خود خیلی معطل نشوند و یا در روند اجرای طرح با مشکلات زیادی مواجه شوند که زندگی آنها را تباه کند.

منصوری با اشاره به تمرکز مقام معظم رهبری بر توانمندسازی افراد جویای کار گفت: مهمترین موضوع در حوزه اشتغال زایی تکمیل چرخه آموزش و توانمندسازی است و پرداخت اعتبار و حمایت های مالی در مرحله بعدی است و در این مورد. توزیع اعتبار منجر به خلق ثروت می شود.»

به گزارش مجله زنده خبری، در بخشی دیگر از این نشست علاءالدین آزوجی، رئیس سازمان برنامه ریزی و برنامه ریزی استان تهران نیز گفت: مشاوره است.

وی در پایان گفت: توسعه شهر ملارد، مشکلات و مشکلات پارک فناوری پردیس و توزیع سهم پیشنهادی سازمان مدیریت و برنامه ریزی شهر تهران از محل تبصره 18 در این جلسه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا