ورزش و نشاط

عکس| دلیل تاخیر از رونمایی برنابئوی جدید؛ تیلور سوئیفت!

به گزارش خبرگزاری مجله زنده خبری؛ استادیوم خاطره‌انگیز رئال مادرید هنوز در حال پیشرفت و نوسازی است و با وجود اینکه رئال مادرید هم در لالیگا و هم در لیگ قهرمانان این فصل در سانتیاگو برنابئو بازی کرده است، اما هنوز رونمایی رسمی از آن صورت نگرفته است. در تازه‌ترین تصمیم در این خصوص، سران رئال مادرید تصمیم گرفته‌اند تا رونمایی رسمی از ورزشگاه سانتیاگو برنابئو در سال میلادی آینده و در تاریخی بین پایان ماه می و اوایل ژوئن انجام شود. پیش از این رونمایی رسمی از استادیوم نوسازی شده رئال مادرید در دسامبر 2023 برنامه‌ریزی شده بود.

البته تاریخ جدید رونمایی رسمی این ورزشگاه دلیل خوبی دارد و آن هم برگزاری جشن‌ها و کنسرت‌های بزرگی است که در سانتیاگو برنابئو برگزار خواهد شد و سران رئال می‌خواهند در یکی از این مراسم بزرگ، ورزشگاه آنها به طور رسمی رونمایی شود. این جشن‌ها شامل کنسرت‌هایی با حضور هنرمندان مشهور بین‌المللی همچون تیلور سوئیفت و دوکی است که برای 31 می و 8 ژوئن تایید شده است.

تاکنون برای نوسازی استادیوم سانتیاگو برنابئو مبلغی نزدیک به یک میلیارد یورو گزارش شده و تأمین مالی این هزینه توسط جی‌.پی مورگان و بانک آمریکا با نرخ بهره ثابت تقریباً 1.53 درصد انجام شده است. استادیوم نوسازی شده سانتیاگو برنابئو یکی از پیشرفته‌ترین ورزشگاه‌های دنیای فوتبال است و بنا به گزارشات فراوانی این استادیوم برگزارکننده دیدار فینال جام جهانی 2030 خواهد بود.

257 251

تیم خبری علوم ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با تمرکز بر راهنمایی‌های تمرینی و بهبود عملکرد ورزشی. با به اشتراک گذاری تکنیک‌ها و استراتژی‌های موثر در ورزش، هدفمندی خود را در بهبود عملکرد ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراهی با من را بپذیرید و به جزئیات هیجان‌انگیز دنیای ورزش بپردازید.
دکمه بازگشت به بالا