اجتماعی

ساخت ۱۰۰ هزار خانه سازمانی در سطح کشور

مجله زنده خبری/لرستان فرمانده کل انتظامی کشور از ساخت ۱۰۰ هزار خانه سازمانی در سطح کشور خبر داد.

سردار احمدرضا رادان امروز ۱۲ دی‌ماه در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: طی چند روز آینده نخستین گروه مجرمان سابقه‌دار که بیش از سه فقره سرقت انجام دادند با دستبند و پابند الکترونیکی کنترل خواهند شد.

وی با بیان اینکه این طرح ابتدا بصورت پایلوت در سطح چند استان انجام می‌شود، تصریح کرد: پس از اجرا در استان‌های پایلوت این برنامه در کل کشور اجرایی خواهد شد.

فرمانده فراجا در ادامه گفت: یکی از دغدغه‌ها و مسائلی که در انتظامی کشور که ما با آن روبرو بودیم و حضرت آقا هم خیلی تاکید داشتند، معیشت همکاران است.

سردار رادان با تاکید بر بهبود وضع معیشتی کارکنان تاکید کرد: نیروی انتظامی از نادر سازمان‌های مسلحی است که کمترین منزل سازمانی را دارد که بر این اساس نهضت ساخت ۱۰۰ هزار خانه سازمانی در سطح کشور را در دستور کار قرار گرفته است.

وی با اشاره به سهم یک هزار و ۶۵۰ واحدی استان لرستان در خانه‌های سازمانی اضافه کرد: انتظار داریم با محوریت نماینده ولی‌فقیه در استان و کمک استاندار، شهردار و اختیارات نمایندگان مجلس شورای اسلامی با سرعت این موضوع نیز به نتیجه برسد.

گفتنی است، فرمانده‌کل انتظامی کشور امروز با هدف شرکت در سومین یادواره ۵۰۰ شهید دوران دفاع مقدس و عرصه‌های امنیت لرستان وارد خرم‌آباد شده‌ است.

انتهای پیام

بخش مطالب اجتماعی

پژوهشگر جامعه‌شناسی با تمرکز بر مسائل تربیتی و آموزشی در جامعه.
دکمه بازگشت به بالا