اجتماعی

کشف منشا و رفع بوی نامطبوع در گنبدکاووس

مجله زنده خبری/گلستان معاون سیاسی و امنیتی فرماندار ویژه گنبدکاووس با اشاره به اینکه بوی نامطبوع شمال گنبدکاووس متاثر از اقدامات خارج از ظرفیت یک کارخانه تولید پروتئین است، گفت: علاوه بر تذکر کتبی، کارخانه موظف شد. برای رفع مشکل در عرض 24 ساعت.

رضا اصالتی امروز در جلسه شورای سلامت و ایمنی غذای شهرستان گنبدکاووس با اشاره به تاکید استاندار گلستان بر تکمیل دوزهای تقویتی واکسیناسیون، گفت: نباید اجازه دهیم وضعیت شهرستان بارها و بارها به بحرانی برسد. واکسیناسیون را ادامه دهید

وی با انتقاد از عملکرد بخشداری مرکزی در زمینه واکسیناسیون نوبت سوم و چهارم در روستاها خاطرنشان کرد: اگر خود روستاییان، اعضای شوراها و خانواده هایشان در آخرین نوبت واکسن را تزریق کرده بودند یا دوز تقویت کننده واکسن را تزریق کرده بودند. دو هفته، این تعداد بسیار بیشتر از این عدد بود.

معاون سیاسی امنیتی فرماندار ویژه گنبدکاووس با تاکید بر اینکه در هفته جاری عده ای در شمال شهر نسبت به وجود بوی نامطبوع اعتراض کردند ادامه داد: با پیگیری های انجام شده و همکاری محیط زیست و شورای شهر ، منشا این بو کارخانه است .محصولات پروتئینی و … شناسایی شد و به خود کارخانه اخطار کتبی داده شد و موظف به اصلاح و جبران کار شد که در کمتر از 24 ساعت رفع شد.

اصالتی از ارتباط جدی نهادهای نظارتی و مدیریتی با تهدیدات سلامت انسان و محیط زیست خبر داد و گفت: فعالان اقتصادی باید تمام فعالیت های خود را بر اساس قانون و رعایت الزامات زیست محیطی انجام دهند و بدانند که در این صورت دولت یک کشور است. حامی قادر متعال .برای تولید خواهند بود.

وی با انتقاد از عدم حضور لیدرها در جلسه شورای سلامت شهرستان و اعزام نماینده به این جلسه افزود: به جز رئیس اداره ورزش و جوانان که پس از ابلاغ به فرماندار به دلیل عدم حضور در جلسه حاضر نشدند. حضور میهمانی از کشور بقیه مدیرانی که در جلسه حضور ندارند مسئول علت غیبت باشند.

به گزارش مجله زنده خبری، در این جلسه رئیس اداره سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری، رئیس شبکه بهداشت و درمان، رئیس دادگاه انقلاب و جمعی از مدیران و نهادهای مرتبط و اعضای هیئت سلامت شهرستان حضور داشتند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا