برترینهای کسب و کارعمومی

سرمایه گذاری در چیتگر با بودجه پایین

سرمایه‌گذاری در برجهای منطقه 22 ، می‏تواند کم هزینه هم باشد!

روش‌های سرمایه‎ گذاری مختلفی توانسته ‎اند، سرمایه‎ داران را از تله ‎های ناگریزی مانند تورم، در امان نگه دارند. یکی از بهترین و امن ‎ترین روش ‎های سرمایه‎ گذاری، خرید ملک است. اکنون تصور کنید می‎خواهید در تهران خانه بخرید، اما از ترافیک دوری کنید و آب‎ وهوای دلنشین نیز داشته باشید، برای داشتن این خصوصیات باید نسبت به سرمایه گذاری در منطقه 22 اقدام کنید.در این مجموعه ما سعی کردیم تمامی پروژه های پیش فروش آپارتمان چیتگر را جمع آوری کنیم و برای شما قرار دهیم تا با خیال راحت سرمایه گزاری تان را انجام دهید.

پیش خرید خانه در چیتگر

منطقه 22 تهران، دریچه‌ای برای ورود سرمایه ‎داران به دنیای املاک و مستقلات با بودجه کم!

اگر تا انتهای این مطلب همراه ما بمانید، در این مطلب قصد داریم نکات مورد نیاز را برای سرمایه گذاری در املاک چیتگر بررسی کنیم. سپس می‎توانید مقایسه کنید و متوجه شوید که قیمت واحدهای برج ‎های منطقه 22 تهران، با توجه به مزایایی که دارند، مقرون ‎به‎ صرفه هستند.

چرا باید در املاک منطقه 22 سرمایه‏ گذاری کنیم؟

زمانی که سرمایه‌داران می‎خواهند در یک منطقه یا یک شهر ملک خریداری کنند، در ابتدا تحقیق می‎کنند که آیا منطقه مورد نظرشان برای خرید خانه، مناسب است؟ در این بخش از مطلب، مزایای سرمایه گذاری در منطقه 22 را مرور می‎کنیم تا بتوانید با دیدگاه بهتری این منطقه را برای خرید ملک انتخاب کنید.

سرمایه‎ گذاری در منطقه 22 تهران، در کنار این که امکان خرید واحد با قیمت نسبتا پایین را می‎دهد، تنوع متراژ زیادی دارد و همچنین پروژه ‎های در حال ساخت و اتمام شده نیز دارد. به عبارت دیگر اگر می‎خواهید با سرمایه کم وارد بازار ملک شوید، می‎توانید واحدهای برج‌های منطقه 22 تهران را پیش خرید کنید. با این کار می‎توانید سرمایه کم‌تری را وارد دنیای املاک کنید اما در سال‎های آینده سود خوبی کسب کنید.

بنابراین سرمایه گذاری ملکی با بودجه کم در منطقه 22 تهران امکان ‎پذیر است. اگر شما نیز مانند ده ‎ها سرمایه ‎گذار دیگر ، مشتاق این هستید که در برج‎های منطقه 22 تهران سرمایه‎ گذاری کنید، حتما بخش‌های دیگر این مطلب را مطالعه کنید و اگر همچنان قانع نشده ‎اید که شهرک چیتگر، بستر مناسبی برای سرمایه‌تان است، همچنان همراه ما بمانید.

آب‌وهوای دلپذیر منطقه 22 به نسبت بیشتر مناطق تهران

یکی از دلایلی که سبب شده است تا سرمایه گذاری در منطقه 22 یکی از محبوب‎ ترین گزینه‎‌های این چند وقت شود، آب ‎وهوای دلپذیر این منطقه از تهران است. حتما می‎دانید که بخش‎های دیگر تهران، آب‌وهوای آلوده ‎ای دارند و ساکنین پایتخت همواره از این مساله ناراضی هستند. اما با خرید ملک در برج‎ های منطقه 22، شما می‎توانید در عین نزدیک بودن به محل‎ کارتان، از آب‎ وهوای مناسب و دلنشین لذت ببرید.

سرمایه‌گذاری در شهرک چیتگر

ترافیک کم در عین دسترسی راحت به منطقه‌های دیگر شهر

ترافیک کم نیز از دیگر دلایل مهم سرمایه گذاری در منطقه 22 است. یکی دیگر از معایب شهر تهران که بیشتر مردم ایران می‎دانند، ترافیک ‎های سنگین موجود در این شهر است. همین مساله سبب شده است تا خیلی از هم‎‌وطنان‌مان در تهران ملک خریداری نکنند. اما با سرمایه گذاری در منطقه 22 شما می‎توانید از ترافیک کم و دسترسی‌های خوب به شهر تهران بهره ‎مند شوید.

داشتن دسترسی به منطقه ‎های دیگر شهر تهران از طریق بزرگراه ‎ها و اتوبان‎هایی مانند اتوبان خرازی، از دلایل محبوب بودن سرمایه گذاری در منطقه 22 است. بنابراین با خرید ملک در چیتگر، نباید نگران فاصله خانه ‎تان با محل کار باشید.

دسترسی به امکانات رفاهی و تفریحی عالی

تمامی ساکنین شهر تهران می‎دانند که شهرک چیتگر، یکی از بهترین مناطق توریستی این شهر است که اماکن تفریحی زیادی در خود جای داده است. از دریاچه چیتگر یا همان شهدای خلیج فارس گرفته تا پارک جنگلی و مجتمع تجاری ایران مال. بنابراین با سرمایه گذاری در منطقه 22 باید خیال‎تان از بابت تقاضای مشتریان راحت باشد، زیرا در یکی از بهترین مناطق پایتخت سرمایه‎ گذاری می‎کنید.

آشنایی با پهنه‏ های مختلف شهرک چیتگر

شهرک چیتگر متشکل از 5 پهنه است که شامل پهنه ‎های زیر هستند:

  • پهنه b
  • پهنه c
  • پهنه d
  • پهنه e

هر کدام از پهنه‌های گفته شده در منطقه خاصی از شهرک چیتگر قرار گرفته ‎اند. اگر بودجه کمی دارید، برای سرمایه گذاری در منطقه 22 نباید نگران باشید. زیرا در این پنج پهنه، می‎توانید گزینه‎ های متعددی برای خرید ملک پیدا کنید.

در ادامه این بخش، با پهنه‌های شهرک چیتگر بیشتر آشنا میشوید.

برج‌های پروژه ارکیده 27 طبقه‌ای هستند و منظره جذابی به باغ گیاه‎شناسی ملی دارند. در این برج ‎ها از بهترین و جدیدترین امکانات استفاده شده است که در ادامه برخی از آن‎ها را نام می‎بریم:

  • سیستم سرمایش و گرمایش مرکزی
  • سالن‎های ورزشی و اجتماعات
  • دیوارهای عایق صوت
  • ضد زلزله

پهنه b شهرک چیتگر

به دلیل دسترسی خوبی که به بخش‌های گردشگری چیتگر دارد، در میان سرمایه داران محبوب شده است. برخی از برجهای این منطقه تحویل داده شده اند اما برخی دیگر در مراحل آخر خود هستند. شما میتوانید با توجه به سرمایه تان، یکی از برج ‎های پهنه b را برای سرمایه گذاری در منطقه 22 انتخاب کنید.

برای این که بیشتر با دسترسی پهنه b آشنا شوید، بهتر است موقعیتاین پهنه را از نظر ضلع‌های مختلف‌اش بررسی کنیم. این پهنه از شمال به اتوبان خرازی وصل است، از جنوب به چهار باغ تجاری، از سمت شرقی به مجتمع اداری ایران مال و همچنین از غرب به بلوار پژوهش منتهی میشود. دسترسی عالی پهنه b باعث شده است تا قیمت برج های این منطقه کمی بالاتر برود.

سرمایه گذاری در منطقه 22

در 16 برج ساخته شده است که در طبقات مختلف به فروش میرسند. به عنوان مثال برجهای سری b 34 طبقه دارند در حالی که برج‌های سری G 29 تا 30 طبقه دارند. بنابراین اگر دسترسی داشتن به امکانات تفریحی و رفاهی و همچنین اتوبان حکیم برایتان مهم است، پهنه b را برای سرمایه گذاری در منطقه 22 تهران انتخاب کنید.

پهنه؛ بررسی کردن برای سرمایه گذاری در منطقه 22 تهران

نیز همانطور که گفته شد، یکی از پهنه های است که میتوانید در آن سرمایه ‎گذاری ملکی با بودجه کم کنید. این پهنه 8 برج مسکونی دارد که در ضلع جنوبی شهرک چیتگر هستند. به پهنه c پهنه نارنجستان نیز گفته می‏شود که مابین اتوبان همت و حکیم قرار گرفته است. در شمال پهنه c باغ گیاهشناسی ملی و دریاچه چیتگر قرار گرفته است.

دسترسی راحت پهنه c به دو ایستگاه مترو ایران خودرو و ورداورد از بهترین ویژگیهای این پهنه است. شما میتوانید با سرمایهگذاری در این بخش از شهرک چیتگر، به راحتی به شهر بازی هزارویک شب و همچنین مجتمع تجاری ایران مال دسترسی داشته باشید.

پهنه d؛ سرمایه گذاری در ملک

پهنه d که با نام پهنه طبیعت نیز شناخته میشود توسط تعاونی ارتش در حال ساخت است. این پهنه در سمت شمال باغ گیاهشناسی ملی قرار است و ویژگی ‎هایی مانند آب وهوای خوب و همچنین دسترسی به بهترین مراکز تفریحی چیتگر دارد.

برج های منطقه 22

درباره پهنه d باید بدانید که این پهنه شامل 22 بلوک است که هر بلوک نیز 24 طبقه دارد. لازم به ذکر است که هر طبقه از برجهای پهنه d نیز شامل 10 واحد هستند که به متراژهای زیر میباشند:

در صورت نداشتن سرمایه کافی برای ورود به بازار ملک شهرک چیتگر، همواره میتوانید از گزینه ‎های پیش خرید استفاده کنید تا شما نیز بتوانید مالک بخشی از آینده برج‌های این منطقه شوید.

ساخت پروژه پهنه dبا شش برج در سال 1400 شروع شده است که حداقل متراژ واحدها نیز 100 متر است. برخی این پهنه از شهرک چیتگر را به عنوان قابل رشدترین پروژه در میان تمامی پهنه‌های چیتگر میدانند.

خرید ملک در برجهای منطقه 22 تهران هم به دلیل پیشرفت این منطقه به سرمایه داران پیشنهاد میشود، هم به دلیل امکانات رفاهی که دارد و همچنین به دلیل تعاونی ‎های معتبری که در حال ساخت پروژه در این منطقه از تهران هستند. در نظر داشته باشید که برج‌های منطقه 22 تهران یا شخصی ‎ساز هستند یا به دست یکی از تعاونی ‎های زیر مجموعه ارتش یا سپاه ساخته شده ‎اند.

آشنایی با تعاونی ‎های منطقه 22 تهران برای سرمایه ‎گذاری بهتر

همانطور که پیش از این نیز اشاره شد، برجهای منطقه 22 تهران، شخصی ‎ساز هستند یا در زیر نظر تعاونی ‎های ارتش یا سپاه ساخته شده ‏اند. در این بخش از مطلب میخواهیم برخی از تعاونی های معتبر منطقه 22 تهران را به شما معرفی کنیم تا بتوانید سرمایه ‎گذاری بهتری داشته باشید.

تعاونی‌های متعددی در حال ساخت پروژه‏ های شهرک چیتگر هستند، اما بیشتر آن‏ها زیر نظر تعاونی سپاه یا ارتش فعالیت میکنند. به عنوان مثال که در سال 1396 تاسیس شده است یکی از تعاونی های معتبر در شهرک چیتگر است.

پیش خرید ملک در چیتگر

تعاونیهای دیگری نیز وجود دارند که شما می‌توانید برای سرمایه گذاری در ملک چیتگر، آنها را انتخاب کنید. از دیگر تعاونی هایی است که در شهرک چیتگر، برجهای لوکس ساخته است. یکی از معروف‌ترین برجهای ساخته شده توسط این تعاونی پروژه فرزانگان است. این پروژه به دلایل مختلفی در میان سرمایه‏ داران دیده شد، که از آن‏ها می‏توانیم به چشم‏انداز عالی به سمت دریاچه چیتگر اشاره کرد.

نیز جزو تعاونیهای معتبری است که پروژه ‎های مختلفی را در شهرک چیتگر احداث کرده است. این تعاونی سرمایه‌گذاری ‎های متعددی در پروژههای مختلف مانند پروژه پهنه c انجام داده است. تعاونی آرین سازه در سال 1384 تاسیس شده است و جزو معتبرترین تعاونیهای شهرک چیتگر به شمار میرود.

تعاونی مسکن مهر آفرین نیز از بهترین و معتبرترین تعاونی هایی است که در پروژههای مختلفی در شهرک چیتگر سرمایهگذاری کرده است. پروژه آسمان را میتوان به نوعی معروفترین پروژه این تعاونی دانست که پس از تکمیل کردن آن توانستند به عنوان یک تعاونی مستقل فعالیت کنند.

، یکی از بهترین تعاونی ‏هایی است که در سال 1389 با هدف استفاده از جدیدترین تکنولوژی روز دنیا و استفاده از نیرو جوان متخصص تاسیس شد. از بهترین پروژههای این تعاونی باید به پروژه 30 طبقه، مروارید 1 اشاره کرد.

معرفی برخی از برجهای شهرک چیتگر برای سرمایه گذاری در منطقه 22

داشتن آگاهی نسبت به بهترین و لوکس ‎‏ترین برجهای منطقه 22 تهران به سرمایه گذاران چشم ‏اندازی خوبی میدهد تا بتوانند سرمایه‌گذاری خوبی داشته باشند. به عنوان نمونه یکی از شیک‏ترین و جدیدترین برجهای منطقه 22 تهران، برج تریتیوم است.

توسط تعاونی نیکان سازه سدید در حال ساخت است که در قسمت غربی چیتگر قرار گرفته است. این برج یکی از بهترین برجهای منطقه 22 است که شامل امکانات زیادی مانند سونا، استخر، جکوزی و سالن ورزشی است. برج تریتیوم تمامی متریالهای مورد نیاز برای تبدیل شدن به یکی از لوکسترین انتخابهای شما را دارد.

حتما در نظر داشته باشید که سرمایه گذاری در منطقه 22 باید فکر شده باشد. بنابراین پیشنهاد میکنیم که برج های این منطقه را با دقت بررسی کنید تا سرمایهگذاری خوبی داشته باشید.

برج‌های شش گانه پارلمان جزو برجهای لوکس شهرک چیتگر هستند. این برج به قدری خاص است که برخی از واحدهای آن به صورت اختصاصی برای برخی از نمایندگان مجلس شورای دوره ششم طراحی شده است. در عین حال عموم نیز میتوانند برج‌های شش گانه پارلمان را به عنوان یک گزینه عالی برای سرمایه گذاری در منطقه 22 بدانند.

سرمایه گذاری در منطقه 22 ؛ راهی برای ایمن کردن سرمایه‌تان

سرمایه‌گذاری کردن املاک، سرمایه نسبتا زیادی میخواهد، آن هم در پایتخت کشور یعنی تهران. اگر شما نیز جزو کسانی هستید که با سرمایه نسبتا کم به دنبال خرید واحد در بهترین منطقههای تهران هستند، بهتر است نگاهی به برج‎‌های منطقه 22 تهران و بیاندازید. در این مقاله از فردا نیوز به  اشاره خواهیم کرد. روش های مختلف سرمایه گذاری توانسته است سرمایه داران را از دام های اجتناب ناپذیری مانند تورم محافظت کند. یکی از بهترین و مطمئن ترین راه ها برای سرمایه گذاری، خرید ملک است. حال تصور کنید می خواهید در تهران خانه بخرید، اما از ترافیک دوری کنید و آب و هوای مطبوع داشته باشید، برای داشتن این ویژگی ها باید در منطقه 22 سرمایه گذاری کنید.

پیش خرید ملک 

منطقه 22 تهران دریچه ای برای ورود سرمایه داران به دنیای املاک با بودجه کم!

اگر تا پایان این مقاله ما را دنبال کرده اید، در این مقاله به بررسی موارد ضروری برای سرمایه گذاری در ملک چیتگر می پردازیم. سپس می توانید مقایسه کنید، قیمت واحدهای برج در منطقه 22 تهران با توجه به مزیت هایی که دارند مقرون به صرفه است.

چرا باید در ملک منطقه 22 سرمایه گذاری کنیم؟ 

اگر سرمایه دار بخواهد در منطقه ای یا شهری خانه ای بخرد، ابتدا باید بررسی کند که منطقه ای که می خواهد بخرد مناسب است یا خیر. در این قسمت از پست به بررسی مزایای سرمایه گذاری در ۲۲ حوزه می پردازیم تا بهتر بتوانید منطقه خرید ملک را انتخاب کنید.

سرمایه گذاری در منطقه 22 تهران علاوه بر اینکه امکان خرید واحدها با قیمت نسبتا پایین را فراهم می کند، انواع واحدها نیز وجود دارد و همچنین پروژه هایی در دست ساخت و تکمیل می باشد. به عبارتی اگر می خواهید با سرمایه کم وارد بازار املاک شوید، می توانید واحدهای برج منطقه 22 تهران را پیش خرید کنید. با این کار، می توانید سرمایه گذاری خود را در بخش املاک و مستغلات کاهش دهید اما برای سال های آینده سود مناسبی کسب کنید.

بنابراین امکان سرمایه گذاری در املاک کم هزینه در منطقه 22 تهران وجود دارد. اگر شما یکی از ده ها سرمایه گذار دیگری هستید که مشتاق سرمایه گذاری در بلندمرتبه های منطقه 22 تهران هستید، ادامه این مقاله را حتما بخوانید و اگر هنوز متقاعد نشده اید که شهرک چیتگر بستر مناسبی برای سرمایه گذاری است، پس این سرمایه شماست، با ما بمانید

هوای مطبوع منطقه 22 نسبت به بیشتر تهران 

یکی از مواردی که سرمایه گذاری در منطقه 22 را به یکی از پرطرفدارترین گزینه های این روزها تبدیل می کند، آب و هوای مطبوع این نقطه از تهران است. می دانید سایر نقاط تهران نیز هوای آلوده را تجربه کرده اند و پایتخت نشینان از این موضوع ناراضی بوده اند. اما با خرید ملک در برج بلوک در منطقه 22 می توانید ضمن نزدیک بودن به محل کار خود از آب و هوای عالی لذت ببرید.

سرمایه گذاری در چیتگر منطقه 22 

ترافیک کم اما دسترسی آسان به مناطق دیگر شهر

ترافیک کم یکی دیگر از دلایل عالی برای سرمایه گذاری در منطقه 22 است. یکی دیگر از نقاط ضعف تهران که بیشتر ایرانی ها آن را می شناسند ترافیک سنگین شهر است. این مشکل باعث شده بسیاری از هموطنان برای خرید خانه به تهران نروند. اما با سرمایه گذاری در منطقه 22 می توانید از ترافیک کم و دسترسی آسان به تهران بهره مند شوید و برای  می توانید از املاک بزرگ چلسی که مورد تایید فردا نیوز می باشد اقدام به خرید کنید.

دسترسی به سایر نقاط تهران از طریق بزرگراه ها و بزرگراه هایی مانند اتوبان خرازی یکی از دلایل محبوبیت سرمایه گذاری در منطقه 22 است. پس با خرید ملک در چیتگر نگران فاصله منزل تا محل کار خود نباشید.

دسترسی به امکانات رفاهی درجه یک و امکانات تفریحی

همه ساکنان تهران می دانند که شهر چیتگر یکی از بهترین مناطق گردشگری شهر است که مکان های زیادی برای تفریح ​​در آن وجود دارد. از دریاچه چیتگر یا شهدای خلیج فارس تا پارک جنگلی و مجتمع تجاری ایران مال. بنابراین با سرمایه گذاری در منطقه 22 باید از نیازهای مشتریان خود راضی باشید زیرا در یکی از بهترین مناطق پایتخت سرمایه گذاری می کنید.

معرفی چند برج در شهرک چیتگر جهت سرمایه گذاری در بخش 22 

شناخت بهترین و مجلل ترین برج های منطقه 22 تهران می تواند چشم انداز خوبی را برای سرمایه گذاران ایجاد کند تا بتوانند سرمایه گذاری خوبی انجام دهند. برای مثال یکی از شیک ترین و جدیدترین برج های منطقه 22 تهران برج تریتیوم است.

تعاونی نیکان سازه سدید در چیتگر غربی در حال ساخت برج تریتیوم است. این برج یکی از بهترین های منطقه 22 است و دارای امکانات زیادی مانند سونا، استخر، جکوزی و سالن بدنسازی است. برج تریتیوم تمام مواد لازم را دارد تا یکی از لوکس ترین گزینه های شما باشد.

مهم است که در نظر داشته باشید که سرمایه گذاری در منطقه 22 باید به خوبی فکر شود. بنابراین توصیه می کنیم برای یک سرمایه گذاری خوب به برج های این منطقه نگاهی دقیق بیندازید.

شش برج شورا در میان برج های مجلل شهر چیتگر قرار دارد. این برج به قدری خاص است که برخی از واحدهای آن برای برخی از نمایندگان مجلس ششم طراحی شده است. در عین حال شهروندان می توانند شش برج مجلس را نیز به عنوان یک گزینه عالی سرمایه گذاری در منطقه 22 در نظر بگیرند.

سرمایه گذاری در منطقه 22؛ راهی برای ایمن نگه داشتن پول شما 

سرمایه گذاری در ملک مستلزم سرمایه نسبتا زیادی است و این موضوع در پایتخت کشور تهران نیز صادق است. اگر از کسانی هستید که قصد خرید واحد در بهترین منطقه تهران با سرمایه نسبتا کم را دارید، بهتر است سری به برج های منطقه 22 تهران و آپارتمان های پیش فروش در چیتگر بزنید.

سرمایه گذاری در منطقه 22 به دلیل آب و هوای خوب، ترافیک کم و دسترسی آسان به نقاط مختلف تهران، انتخاب خوبی محسوب می شود. توجه داشته باشید که این سرمایه‌گذاری برای کسانی که بودجه کمی دارند نیز مناسب است زیرا برج‌های منطقه 22 از نظر قیمت رنج می‌برند. همچنین در آیتم های چیتگر می توانید سایزهای مختلف را بیابید. علاوه بر اینها با پیش خرید چند واحد در برج های این منطقه می توانید وام هم بگیرید پس منتظر چه هستید؟ !

 

سرمایه گذاری در منطقه 22 به دلیل داشتن آبوهوای خوب و ترافیک کم و دسترسی عالی به بخش‌های مختلف شهر تهران، یک گزینه عالی به حساب میآید. باید بدانید که این سرمایه گذاری برای کسانی که بودجه پایینی دارند نیز مناسب است، زیرا قیمت واحدهای برج های منطقه 22 متغیر میباشد. در ضمن متراژهای متفاوتی نیز می‏توانید در پروژه ‎های چیتگر پیدا کنید. در کنار این موارد امکان دریافت وام برای پیش خرید برخی از واحدهای برجهای این منطقه وجود دارد، دیگر معطل چه هستید؟!

 

مروری بر عناوین پنهان کردن عناوین
1 سرمایه‌گذاری در برج‎های منطقه 22 ، می‏‎تواند کم هزینه هم باشد!
دکمه بازگشت به بالا