ورزش و نشاط

نویدکیا: دو تیم شانس پیروزی داشتند/نیمه دوم استقلال را مهار کردیم – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، دیدار دو تیم استقلال تهران و مس رفسنجان از هفته بیست و دوم لیگ برتر از ساعت ۱۹ امروز شنبه (۱۸ فروردین) در ورزشگاه آزادی برگزار شد که این دیدار با تساوی ۲ به ۲ خاتمه یافت. سجاد شهباززاده (۳) و سعید واسعی (۴۶) برای مس و گوستاوو بلانکو (۱۶ و ۵۰) برای استقلال گل زدند.

محرم نویدکیا در نشست خبری پس از این دیدار گفت: بازی فوق العاده جذابی بود و در نیمه اول استقلال بهتر بازی کرد و موقعیت های بهتری داشت به ویژه روی ضربات سمت چارچوب. در نیمه دوم ما با اعتماد به نفس بهتری بازی کردیم و موقعیت های خوبی داشتیم. نیمه دوم را از این جهت دوست داشتم که هر دو تیم موقعیت های زیادی داشتند و این شانس برای هر دو تیم وجود داشت که برنده شوند.

وی ادامه داد: در حالی که می گفتند استقلال دفاعی است اما امروز بسیار هجومی بودند و امیدوارم هواداران از این بازی لذت برده باشند. چیز اضافه ای نمی شود گفت چرا که فکر می کنم تماشاگران از دیدن این دیدار لذت بردند.

نویدکیا در مورد اظهاراتی که در نشست خبری قبل از بازی داشت و برداشت شده بود علیه نکونام است گفت: اصلا چنین قصدی نداشتم و اهل این مسایل هم نیستم. نکونام از دوستان خوب من است و اگر استقلال صدرنشین است دلیلش دانش فنی اوست. من سبک خودم را دارم و ایشان هم شرایط خودشان را دارند. 

وی در مورد این که چه عواملی باعث شد برابر استقلال به تساوی برسید گفت: ما همان بازی های قبل را به نمایش گذاشتیم. من دوست دارم تیمم موقعیت سازی کند. از این که مدام عقب بازی کند را دوست ندارم. به همین خاطر تمایل دارم وقتی تماشاگر می آید لذت ببرد از بازی کردن و مدام برای دیدن صحنه های جذاب از جایش بلند شود. این برای من لذتبخش است. 

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان در مورد اعتراض هواداران استقلال به وقت کشی حامد لک و برخورد او با هواداران گفت: حامد برخلاف این که چهره تندی دارد بسیار خوش قلب است و قبل از این که به مس بیایم تصور نمی کردم یک انسان بتواند اینقدر خوش قلب باشد. با او صحبت کردم که گفت منظورش هواداران استقلال نبوده است. اگر چنین برخوردی صورت گرفته من عذرخواهی می کنم.

دکمه بازگشت به بالا