اجتماعیبرترینهای کسب و کار

چگونه لباس های مرد عنکبوتی را باز کنیم؟

آشنایی با بهترین لباس های بازی مرد عنکبوتی 2022

بازی Marvel’s Spider-Man 2018، یکی از بهترین بازی‌های ابرقهرمانانهٔ تاریخ و اقتباس‌های موجود از شخصیت مرد عنکبوتی است. این بازی توانست قدرت و خلاقیت بی‌نظیر استودیو بازی‌سازی اینسامنیاک گیمز را به رخ دنیای بازی‌های ویدیویی بکشد و تجربه‌ای را خلق کند که از نظر خیلی‌ها، نزدیکترین تجربه به پیتر پارکر و مرد عنکبوتی دنیای کمیک‌هاست. لباس مرد عنکبوتی یکی از خاص ترین ها در سینما بوده است.

بازی Marvel’s Spider-Man از لحاظ داستان و شخصیت‌پردازی نیز، یکی از جذاب‌ترین اقتباس‌های مرد عنکبوتی است که به همراه امکانات و بخش‌های متنوع خود، می‌تواند گیمر را تا ساعت‌ها سرگرم گشت و گذار در شهر نیویورک کند. در این بین، یکی از بخش‌های جذاب این بازی برای طرفداران، حضور لباس‌های متعددی از دنیاهای مرد عنکبوتی است.

 سازندگان بازی، بیش از ۴۰ لباس از این شخصیت را به شکلی دقیق و زیبا طراحی کرده و حتی تعدادی لباس تازه را نیز با طراحی اختصاصی خود به آنها اضافه کرده‌اند. حالا در این لیست برتر، می‌خواهیم به معرفی ۱۵ تا از بهترین لباس های بازی مرد عنکبوتی ۲۰۱۸ بپردازیم. برای خواندن ادامهٔ مطلب با ما در همراه باشید.

پیش از آشنایی با بهترین لباس های بازی مرد عنکبوتی ۲۰۱۸، سر زدن به سایت میلی جون نیز خالی از لطف نیست!

هشدار: بخشهایی از توضیحات این لیست، حاوی اسپویل داستان اقتباسهای مختلف مرد عنکبوتی از جمله کمیک، فیلم و حتی بازی Marvel’s Spider-Man میباشد؛ بنابراین اگر این اتفاق برایتان ناخوشایند است و یا بازی Marvel’s Spider-Man را تجربه نکردهاید، از خواندن ادامهٔ متن خودداری کنید. همچنین هیچ رتبهبندی خاصی در این لیست وجود ندارد و اعداد کنار هر تیتر، بهخاطر قالب لیست برتر هستند.

بهترین لباس های بازی مرد عنکبوتی – لباس Armored Advanced

۱- لباس Armored Advanced (زرهی پیشرفته)

 • اولین حضور در دنیای مرد عنکبوتی: بازی Marvel’s Spider-Man
 • قدرت خاص: ندارد
 • گیم‌پلی:
 • نحوۀ دریافت: نصب نسخهٔ ۱.۱۹ یا بالاتر بازی

لباس Armored Advanced، درواقع همان لباس اصلی (پیشرفته) مرد عنکبوتی در بازی Marvel’s Spider-Man است که شامل تغییرات جالبی شده است.

لباس Armored Advanced

این لباس علاوه‌بر داشتن طراحی لباس اصلی، یک پوشش زرهی جذاب با ترکیب رنگ سیاه، طوسی و سفید نیز دارد. همچنین چشم‌های آن برخلاف لباس اصلی، متحرک نیستند که احتمالاً مربوط به پوشش زرهی اطراف آنها باشد. علاوه‌بر این، یکی از نکات جالب دربارۀ لباس Armored Advanced این است که رنگ‌بندی و فرم کلی آن، شباهت خاصی به کنسول پلی‌استیشن ۵ دارد و با توجه به انحصاری بودن بازی برای سونی و عرضۀ ریمستر آن برای پلی‌استیشن ۵، ممکن است واقعاً الهاماتی از آن داشته باشد.

لازم به ذکر است که لباس Armored Advanced، از لباس‌های اختصاصی بازی Marvel’s Spider-Man است و شامل قدرت خاصی نمی‌شود. همچنین شما می‌توانید با دریافت نسخهٔ ۱.۱۹ یا بالاتر بازی Marvel’s Spider-Man، این لباس را به‌طور رایگان دریافت کنید.

بهترین لباس های بازی مرد عنکبوتی – لباس Future Foundation

۲- لباس Future Foundation (بنیاد آینده)

 • اولین حضور در دنیای مرد عنکبوتی: شمارۀ اول از جلد اول کمیک بوک FF
 • قدرت خاص: ندارد
 • گیم‌پلی:
 • نحوۀ دریافت: نصب نسخهٔ ۱.۱۴ یا بالاتر بازی

پس از مرگ هیومن تورچ در شمارۀ اول از جلد اول کمیک بوک FF، مرد عنکبوتی به بنیاد آینده (گروه چهار شگفت‌انگیزان) می‌پیوندد و لباس بسیار خاصی را از آنها دریافت می‌کند. این لباس که به نام Future Foundation شناخته می‌شود، یکی از زیباترین لباس‌های مرد عنکبوتی به شمار می‌رود که توسط تیم خلاق اینسامیناک گیمز، در بازی Marvel’s Spider-Man نیز طراحی شده است.

لباس Future Foundation در کمیک بوک‌ها

لباس Future Foundation پوششی سفید رنگ دارد و با رنگ سیاهی که از طریق پاهای عنکبوت وسط سینۀ لباس در سرتاسر بدن پخش شده، تزئین شده است. چشم‌های لباس نیز برآمده و بسیار درشت و براق هستند. به‌طوری که در میان رنگ سفید سر لباس، بسیار زیبا به‌نظر می‌رسند.

لباس Future Foundation شامل قدرت خاصی نمی‌شود و شما می‌توانید با دریافت نسخهٔ ۱.۱۴ یا بالاتر بازی Marvel’s Spider-Man، این لباس را به‌طور رایگان دریافت کنید.

بهترین لباس های بازی مرد عنکبوتی – لباس Upgraded

۳- لباس Upgraded (ارتقا یافته)

 • اولین حضور در دنیای مرد عنکبوتی: فیلم Spider-Man: Far From Home
 • قدرت خاص: ندارد
 • گیم‌پلی:
 • نحوۀ دریافت: نصب نسخهٔ ۱.۱۶ یا بالاتر بازی

پیش از آغاز نبرد نهایی مرد عنکبوتی با میستریو در فیلم Spider-Man: Far From Home، پیتر پارکر به‌خاطر در دسترس نبودن لباس Stark، دست به طراحی لباس تازه‌ای می‌زند؛ لباسی بسیار جذاب به نام Upgraded که در بازی Marvel’s Spider-Man نیز می‌توانید از آن استفاده کنید.

لباس Upgraded در فیلم Spider-Man: Far From Home

این لباس شباهت‌های بسیاری به لباس Stark و لباس کلاسیک مرد عنکبوتی دارد؛ اما شامل تفاوت‌هایی نیز می‌شود. در لباس Upgraded، دقیقاً همان طراحی بخش‌های آبی رنگ لباس Stark دیده می‌شوند. با این حال در این مورد به رنگ سیاه هستند که ترکیب جذابی را درست کرده است. همچنین علامت عنکبوت وسط سینه، کوچک و سیاه رنگ است؛ اما علامت عنکبوت پشت لباس، بزرگتر و سفید رنگ طراحی شده است.

فکت: جالب است بدانید که لباس Upgraded پس از لباسهای Stealth ،Stark ،Homemade و Iron Spider، به عنوان پنجمین لباس مرد عنکبوتی در دنیای سینمایی مارول شناخته میشود.

لباس Upgraded شامل قدرت خاصی نمی‌شود و شما می‌توانید با دریافت نسخهٔ ۱.۱۶ یا بالاتر بازی Marvel’s Spider-Man، این لباس را به‌طور رایگان دریافت کنید.

بهترین لباس های بازی مرد عنکبوتی – لباس Webbed

۴- لباس Webbed (تار تنیده)

 • اولین حضور در دنیای مرد عنکبوتی: فیلم Spider-Man 2002
 • قدرت خاص: ندارد
 • گیم‌پلی:
 • نحوۀ دریافت: نصب نسخهٔ ۱.۱۳ یا بالاتر بازی

یکی از جذاب‌ترین و خاطره‌انگیزترین لباس های مرد عنکبوتی، لباس Webbed در سه‌گانۀ کلاسیک مرد عنکبوتی سم ریمی است. این لباس که اولین بار در فیلم Spider-Man 2002 با نقش‌آفرینی توبی مگوایر به دوست‌داران مرد عنکبوتی نشان داده شد، با درخواست‌های فراوان از سوی طرفداران به بازی Marvel’s Spider-Man نیز اضافه شد و اینسامنیاک گیمز در طراحی آن، سنگ تمام گذاشت! به‌طوری که لباس Webbed در این بازی، به بهترین شکل با خاطرات شما بازی می‌کند و فرم بی‌نظیری دارد.

لباس Webbed در فیلم Spider-Man 2002

در نگاه اول، لباس Webbed در بازی کاملاً شبیه به فیلم‌های کلاسیک است. با این حال اینسامنیاک گیمز، در عین یک طراحی بسیار دقیق از این لباس، تغییرات مفید و جزئی را نیز در آن ایجاد کرده است؛ برای مثال رنگ‌بندی لباس پررنگ و گیراتر از نسخۀ اصلی تنظیم شده که جذابیت آن را دوچندان می‌کند. همچنین چشم‌های لباس زاویه‌دار و خوش‌فرم‌تر شده‌اند و شاهد علامت عنکبوت واقع‌گرایانه‌تری در پشت لباس هستیم.

فکت: جالب است بدانید که نسخهٔ سیاه رنگ لباس Webbed در فیلم Spider-Man 3 که از ترکیب آن با ونوم به وجود آمده است، طرفداران بسیار زیادی دارد!

لباس Webbed شامل قدرت خاصی نمی‌شود و شما می‌توانید با دریافت نسخهٔ ۱.۱۳ یا بالاتر بازی Marvel’s Spider-Man، این لباس را به‌طور رایگان دریافت کنید.

بهترین لباس های بازی مرد عنکبوتی – لباس Iron Spider Armor

۵- لباس Iron Spider Armor (زرۀ عنکبوت آهنی)

 • اولین حضور در دنیای مرد عنکبوتی: شمارۀ ۵۲۹ از جلد اول کمیک بوک مرد عنکبوتی شگفت‌انگیز
 • قدرت خاص: ندارد
 • گیم‌پلی:

 • نحوۀ دریافت: انجام ماموریت Bring the Hammer Down (هشتمین و آخرین ماموریت در دومین DLC داستانی بازی به نام The City That Never Sleeps: Turf Wars)

در طی رویداد جنگ داخلی انتقام‌جویان در شمارۀ ۵۲۹ از جلد اول کمیک بوک مرد عنکبوتی شگفت‌انگیز، تونی استارک از لباسی فوق‌العاده به نام Iron Spider Armor رونمایی و آن را به پیتر پارکر تقدیم می‌کند. علی‌رغم جذابیت و خاص بودن این لباس، تابحال شاهد حضور آن در فیلم‌های مرد عنکبوتی نبوده‌ایم. با این حال، اینسامنیاک گیمز آن را برای بازی Marvel’s Spider-Man طراحی کرده و در دسترس طرفداران قرار داده است.

لباس Iron Spider Armor در کمیک بوک‌ها

لباس Iron Spider Armor، کاملاً نسخه‌ای از لباس مرد آهنی است که برای فرم مرد عنکبوتی و قابلیت‌های او طراحی شده است. بدین ترتیب، با لباسی آهنین طرف هستیم که با رنگ قرمز پوشیده شده و بخش‌هایی از آن مانند چشم‌ها، علامت عنکبوت، بخشی از دست و پاها و… نیز با رنگ طلایی تزئین شده‌اند. همچنین برای تطبیق بیشتر این لباس با لباس مرد آهنی، راکتوری در قفسۀ سینه و دافعه‌هایی آبی رنگ بر روی کف دست و پاها قرار گرفته‌اند که همه و همه به همراه یکدیگر، جلوه‌ای بسیار جذاب را برای این لباس رقم زده‌اند.

اگرچه این لباس شامل قدرت خاصی نمی‌شود، با قرار دادن بازوهای آهنی لباس Iron Spider بر روی آن، می‌توانید فرم اصلی لباس در کمیک بوک‌ها را تکمیل کرده و علاوه‌بر استفاده از قدرت بازوها، زیبایی لباس را با رنگ‌بندی طلایی آنها دوچندان کنید! همچنین شما می‌توانید با انجام ماموریت Bring the Hammer Down در دومین DLC داستانی بازی به نام Turf Wars، این لباس را به‌طور رایگان دریافت کنید.

بهترین لباس های بازی مرد عنکبوتی – لباس Aaron Aikman Armor

استودیو Insomniac Games پیش از انتشار بازی Spider-Man: Miles Morales با معرفی تعدادی از لباس‌های جذاب مایلز مورالز، نشان داد که مانند بازی اول این مجموعه، در طراحی لباس‌های مختلف برای مرد عنکبوتی سنگ تمام گذاشته است. وجود لباسی مانند لباس عنکبوتی مایلز در انیمیشن Into the Spider-Verse که حتی افکت‌های انیمیشنی آن را هم به بازی می‌آورد، عده زیادی از طرفداران این شخصیت را به‌وجد آورد و در همین چند روز اول انتشار بازی، تصاویر و ویدیو‌های بسیار زیبایی با این لباس در بازی خلق شده‌اند.

بازیکن می‌تواند در این بازی ۱۹ لباس متفاوت مایلز را از راه‌های مختلف به‌دست بیاورد که هر کدام از آن‌ها علاوه بر ظاهر منحصر به‌فرد، قابلیت‌های مخصوص به خود را هم در گیم‌پلی بازی اعمال می‌کنند. مانند لباس Iron Spider که در بازی قبلی بود.

اگر هنوز این بازی را تجربه نکردهاید از خواندن ادامه این مطلب خودداری کنید.

معرفی لباس‌های بازی Spider-Man: Miles Morales

لیست زیر شامل راهنمای به‌دست آوردن تمامی لباس‌های بازی Spider-Man: Miles Morales و قابلیت‌های آن‌هاست که بخش‌هایی از داستان بازی را لو می‌دهد:

 دو لباس Sportswear Suit و Great Responsibility Suit به‌صورت خودکار در اختیار بازیکن قرار خواهند گرفت.

Homemade Suit

 • از سطح پنج در دسترس خواهد بود.
 • برای ساخت این لباس نیاز به هشت توکن (توکن‌ها با انجام هر فعالیت‌ اصلی یا فرعی در بازی به‌دست می‌آیند) و یک Tech Part (Tech Partها با انجام فعالیت‌های فرعی مانند از بین بردن مخفیگاه‌های دشمنان به‌دست می‌آیند) دارید.
 • قابلیت مخصوص: پرتاب کردن اشیا به سمت دشمنان آسیب بیشتری وارد می‌کند.

T.R.A.C.K Suit

 • از سطح شش در دسترس خواهد بود.
 • برای ساخت این لباس نیاز به ۱۰ توکن و یک Tech Part دارید.
 • قابلیت مخصوص: حملات دشمنان از فواصل دور آسیب کمتری وارد می‌کند.

Animated Suit

 • از سطح هفت در دسترس خواهد بود.
 • برای ساخت این لباس نیاز به ۲۰ توکن و چهار Tech Part دارید.
 • قابلیت مخصوص: دشمنان زمان بیشتری توسط تار عنکبوت گیج می‌مانند.

Brooklyn Visions Academy Suit

 • از سطح هشت در دسترس خواهد بود.
 • برای ساخت این لباس نیاز به ۱۲ توکن و یک Tech Part دارید.
 • قابلیت مخصوص: انجام حرکات نمایشی روی هوا (در حال تاب خوردن در سطح شهر) Venom Power بیشتری به بازیکن می‌دهد.

Crimson Cowl Suit

 • از سطح ۹ در دسترس خواهد بود.
 • برای ساخت این لباس نیاز به ۱۴ توکن و دو Tech Part دارید.
 • قابلیت مخصوص: در حالت نامرئی، دشمنان صدای حملات مایلز با تار عنکبوت را نمی‌شنوند.

S.T.R.I.K.E Suit

 • از سطح ۱۰ در دسترس خواهد بود.
 • برای ساخت این لباس نیاز به ۱۶ توکن و دو Tech Part دارید.
 • قابلیت مخصوص: با پایین آمدن میزان سلامتی مایلز، نوار قدرت Venom زودتر پر می‌شود.

The End Suit

 • از سطح ۱۱ در دسترس خواهد بود.
 • برای ساخت این لباس نیاز به ۱۶ توکن و دو Tech Part دارید.
 • قابلیت مخصوص: اگر در حالت نامرئی از جای خود تکان نخورید، نوار استفاده این قدرت بسیار آهسته خالی می‌شود.

Miles Morales 2099 Suit

 • از سطح ۱۲ در دسترس خواهد بود.
 • برای ساخت این لباس نیاز به ۱۴ توکن و سه Tech Part دارید.
 • قابلیت مخصوص: زمان مسدود شدن قابلیت‌های ونوم توسط سلاح‌های کمپانی Roxxon کاهش می‌یابد و وارد شدن به حالت نامرئی اثرات منفی این سلاح‌ها را از بین می‌برد.

Into the Spider-Verse Suit

 • از سطح ۱۳ در دسترس خواهد بود.
 • برای ساخت این لباس نیاز به ۱۹ توکن و چهار Tech Part دارید.
 • قابلیت مخصوص: با پوشیدن این لباس تمامی حرکات مایلز در بازی به استایل انیمیشن Into the Spider-Verse در می‌آیند و در مبارزات هم افکت‌های صوتی و انیمیشنی مانند صفحات کمیک بوک در صفحه نشان داده می‌شوند.

Classic suit

 • این لباس با کامل کردن مرحله Time to Rally به‌دست می‌آید.
 • قابلیت مخصوص: از بین بردن اسلحه دشمنان موج بزرگ‌تری تولید می‌کند.

در مجموع، بازی  شامل 19 لباس متفاوت برای شخصیت اصلی بازی است. در این نوشتار، شما با یک لیست، تصاویر و ، همچنین، توضیحات مناسب هرکدام در رابطه با چگونگی پیدا کردن آیتم و قابلیت‌هایی که آزاد می‌شوند، رو‌به‌رو می‌شوید. در ادامه با راهنمای پیدا کردن لباس‌های بازی Spider-Man: Miles Morales همراه پی اس ارنا باشید.

خوشبختانه، پس از انجام چند مرحله از بخش داستانی بازی Spider-Man: Miles Morales، می‌توان برخی از این لباس‌ها را برای شخصیت اصلی ساخت. همچنین، لباس‌های بیشتری نیز پس از ارتقای سطح مرد عنکبوتی در دسترس قرار می‌گیرند. اما برخی از لباس‌ها، فقط با به‌دست آوردن آیتم‌هایی خاص یا آزاد کردن بخش‌های مخفی به‌دست می‌آیند.

بسیاری از این لباس‌ها، باعث آزاد شدن Suit Modها می‌شوند که باعث فعال شدن قابلیت‌هایی مستقل از لباسی که پوشیده‌اید، می‌شوند. پس از آزاد شدن هرکدام از این‌ها، می‌توان حالت the Suit per Visor را فعال کرد که می‌تواند با هر لباسی که تاکنون آزاد کرده‌اید، هماهنگ شود. به دلیل اینکه قابلیت‌هایی که لباس‌های بازی Spider-Man: Miles Morals آزاد می‌کنند، کاملاً جدا و مستقل از درخت مهارت بازی هستند، باید توجه ویژه‌ای به این بخش داشت و ما نیز در راهنمای پیدا کردن لباس‌های بازی Spider-Man: Miles Morales همین کار را کرده‌ایم.

برای ساخت لباس‌های بازی، شما به ترکیبی از Token‌های مختلف نیاز دارید که واحدهای مهمی از مواد مورد نیاز برای ساخت آیتم‌ها و ارتقای آیتم‌ها هستند. این واحدها نیز از طریق انجام فعالیت‌ها و رسیدن به اهداف مختلف در شهر به‌دست می‌آیند. در بازی Spider-Man: Miles Morals به‌طور کلی دو نوع Token وجود دارد:

Activity Tokens: برای به‌دست آوردن این واحد، باید از انجام خلاف در شهر جلوگیری کنید، کپسول‌های زمانی را بیابید، مراحل فرعی را انجام بدهید و از فعالیت‌های جانبی و اتفاقی در سرتاسر شهر غافل نشوید. همچنین، در بسیاری از مراحل و فعالیت‌ها، چالش‌های فرعی وجود دارد که با انجام آن‌ها، چند واحد به صورت جایزه دریافت می‌کنید.

Technology Tokens: برای به‌دست آوردن این واحد، باید کش‌‌های (Cache) مخفی زیرزمینی را در سرتاسر شهر و همچنین پایگاه‌های دشمن پیدا کنید.

قبل از این که سراغ لیست لباس های بازی Spider-Man: Miles Morales برویم، پیشنهاد می‌کنیم که سری به بزنید. نکات مهمی وجود دارند که ما هم آرزو داشتیم کاش قبل از اجرای بازی از آن‌ها خبر داشتیم تا بتوانیم تجربه بهتری داشته باشیم. به همین دلیل یک راهنمای مقدماتی برای شما نوشتیم تا بتوانید به بهترین نحو ممکن سفر خود را در این بازی آغاز کنید.

در ادامه، لیستی کامل از لباس‌های موجود در بازی Spider-Man: Miles Morales را به همراه راهنمای دریافت و اطلاعات بیشتر دریافت می‌کنید.

آیتم Sportswear Suit

Sportswear Suit

 • قابلیت لباس: نامشخص
 • پیش‌نیازها: لباس پیش‌فرض

مرد عنکبوتی در این بازی کارش را با این لباس شروع می‌کند؛ بنابراین، این لباس به‌صورت پیش‌فرض از ابتدا در دسترس بازیکنان قرار دارد. یک لباس کاملاً اقتصادی که شامل یک هودی قرمزرنگ و یک ژاکت آبی، به‌همراه دست‌کش‌های نصف‌ و نیمه و شلوار ورزشی می‌شود. با توجه به این‌که این لباس به‌صورت پیش‌فرض در دسترس شما قرار داد، قابلیت خاصی برای این آیتم تعیین نشده است.

لباس Great Responsibility

Great Responsibility Suit

 • قابلیت لباس: نامشخص
 • پیش‌نیازها: مرحله Parting Gift را تمام کنید.

یک هدیه عنکبوتی از طرف پیتر پارکر به مایلز مورالز در بازی Spider-Man: Miles Morales. لباسی که به‌سختی انداره مایلز می‌شود، یادآور لباس قدیمی و طرح‌های اولیه مرد عنکبوتی است پیش از اینکه لباس حرفه‌ای خودش را با طرح‌های سفید بسازد. نام این لباس اشاره‌ای است به یکی از جملات معروف پیتر پارکر یعنی: «با قدرت زیاد، مسئولیت زیاد هم به‌وجود می‌آید.»

Homemade Suit

 • قابلیت لباس: Power Pitcher
 • پیش‌نیازها: به سطح پنج برسید و از هشت Activity Token و یک Tech Part استفاده کنید.

همان‌طور که از نام‌اش پیداست، این لباس یکی از ساده‌ترین‌ها در طراحی برای مرد عنکبوتی است و مورد بعدی در راهنمای پیدا کردن لباس‌های بازی Spider-Man: Miles Morales ماست. لباسی جمع و جورتر از Sportswear Suit که شامل یک ماسک مشکی کامل، با یک عینک ساده و یک لوگوی عجله‌ای طراحی شده روی آن. قابلیت این لباس به شما این امکان را می‌دهد که دمیج یا آسیب بیشتری در پرتاب وسایل به دشمن ایجاد کنید و بر قدرت ضربات مرد عنکبوتی اضافه کنید؛ به‌خصوص در ابتدای بازی که مشخصاً شکست دشمنان کمی دشوارتر است.

T.R.A.C.K. Suit

 • قابلیت لباس: Untrackable
 • پیش‌نیازها: به سطح شش برسید و 10 Activity Token به‌همراه یک Tech Part داشته باشید.

آیتم T.R.A.C.K Suit که با نام تخصصی Time Response Activated Circuit Kinetic Suit نیز شناخته می‌شود، یک طراحی لباس یگانه و خاص توسط هنرمند و طراح کامیک بوکی، آقای خاویر گارون (Javier Garrón) است. این لباس تقریباً یک قرینه برای لباسی کلاسیک به همین شکل است که بخش عمده‌اش حالا به‌جای مشکی، از رنگ سفید تشکیل شده است.
قابلیت ویژه این لباس آسیب حاصل از حملات دوربرد دشمن را تا حد قابل توجهی کاهش می‌دهد که تا زمان یادگیری فنون کامل بازی Spider-Man: Miles Morales و جاخالی دادن از تفنگ‌ها، یک وسیله دفاع عالی درمقابل سلاح‌های دشمنان است.

 برای خرید ست ایفای نقش مرد عنکبوتی با کارشناسان میلی جون تماس بگیرید.

دکمه بازگشت به بالا