برترینهای کسب و کارعمومی

چگونه بلاگر لایف استایل شویم

یکی از شغل‌های بسیار جذابی که در اثر پیشرفت‌های زیاد اینترنت به وجود آمده است، بلاگری است. برخی از افراد تصور می‌کنند که بلاگری یکی از راحت‌ترین شغل‌ها برای کسب درآمد چند صد میلیونی است. به همین دلیل نیز این روزها بلاگر شدن به یکی از مهم‌ترین رویاهای کودکان، نوجوانان و حتی بزرگسالان تبدیل شده است. اما آیا واقعا بدون هیچ دانش و تخصصی می‌توان در این حوزه به کسب درآمد پرداخت؟ انواع مختلفی دارد که یکی از مهم‌ترین و پرطرفدارترین آن‌ها بلاگری لایف استایل است. در واقع می‌توان گفت که بلاگر لایف استایل کسی است که با انتشار عکس و ویدئو از زندگی شخصی خود به شهرت و در نتیجه کسب درآمد در این حوزه می‌پردازد.
علاقه بسیار افراد به بلاگر لایف استایل باعث شده است تا تصمیم بگیریم در این مقاله در رابطه با این موضوع صحبت کنیم. اگر فکر می‌کنید علاقه‌مند به این حوزه هستید، مطالعه این مقاله می‌تواند بسیار کمک کننده باشد.

لایف استایل چیست؟

کمتر کسی است که تا به حال واژه لایف استایل به گوشش نخورده باشد. در این باره می‌توانیم بگوییم که منظور از لایف استایل سبک زندگی شخصی است. بنابراین می‌توان گفت که بلاگر لایف استایل کسی است که سبک زندگی شخصی خود را به نمایش می‌گذارد. در واقع این فرد تلاش می‌کند تا با تهیه ویدیوها و عکس‌های جذاب از خود و سبک زندگی خود مخاطبان بسیاری را با خود همراه کند. ممکن است این سوال در ذهن شما شکل بگیرد که آیا یک بلاگر روزمرگی تنها به تولید محتوا در رابطه با زندگی شخصی خود می‌پردازد؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که خیر. یک بلاگر لایف استایل در کنار انتشار محتوایی از سبک زندگی خود می‌تواند به معرفی کتاب، موسیقی، آموزش آشپزی، انتشار تجربیات خود و سایر فعالیت‌ها نیز بپردازد. او می‌تواند به شهرهای مختلف سفر کند و چند روزی را در نقش بلاگر سفر و گردشگری سپری کند.

البته این نکته را در نظر داشته باشید که تبدیل شدن به یک بلاگر لایف استایل نیازمند داشتن خلاقیت بسیار زیاد است. چرا که انتشار محتواهایی ساده و به دور از خلاقیت از سبک زندگی فردی نمی‌تواند جذابیت چندانی برای افراد داشته باشد.

اگر توجه داشته باشید عمده بلاگرها علاقه بسیاری به داستان‌سرایی دارند و با انتشار داستان زندگی خود و تجربیات تلخ و شیرینی که دارند سعی می‌کنند مخاطبان بیشتری را به خود اختصاص دهند. بنابراین می‌توان گفت که تکنیک‌های داستان‌سرایی می‌تواند در موفق شدن یک بلاگر موثر واقع شود.

منظور از بلاگر لایف استایل چیست؟

انسان ذاتا موجودی اجتماعی است و برقراری ارتباط با افراد مختلف را می‌پسندد. به همین دلیل است که به دنبال راه‌هایی برای ارتباط بیشتر با افراد می‌گردد. می‌توان گفت افرادی که اجتماعی‌تر هستند، شانس بیشتری برای دیده شدن و موفقیت دارند.
بلاگری لایف استایل یکی از شغل‌های مهمی است که در سالیان اخیر بسیار در مورد آن شنیده می‌شود. افراد اجتماعی که دایره ارتباطات قوی دارند و دوست دارند بیشتر دیده شوند، می‌توانند با ورود به این شغل کسب درآمد بسیار بالایی را تجربه کنند.
همان گونه که پیش‌تر نیز اشاره کردیم بلاگرهای لایف استایل افرادی معمولی هستند که مانند همه ما زندگی می‌کنند با این تفاوت که خلاقیت بالایی دارند. این افراد با به کارگیری خلاقیت محتواهایی از سبک زندگی خود تولید می‌کنند که جذابیت بالایی دارد و می‌تواند برای افراد زیادی مفید باشد.

راه‌های کسب درآمد بلاگر لایف استایل

برخی از افراد تصور می‌کنند همین که به یک بلاگر لایف استایل تبدیل شوند برای کسب درآمد کافی است. اما این دیدگاه کاملا اشتباه است. یک بلاگر روزمرگی هنگامی که توانست جایگاه خاص و ویژه‌ای در بین دنبال کنندگان خود پیدا کند، می‌تواند راهکارهای مختلفی را برای کسب درآمد برگزیند. در ادامه به معرفی چندین مورد از پرطرفدارترین راه‌های کسب درآمد بلاگر لایف استایل خواهیم پرداخت.

فروش محصولات دیگران

عمده درآمد بلاگرهای روزمرگی از فروش محصولات دیگران و تبلیغات است. حتما شما نیز با پست‌ها و استوری‌هایی از بلاگرهای معروف روبرو شده‌اید که کسب و کار خاصی را تبلیغ می‌کند. در چنین شرایطی بلاگر از صاحب برند هزینه‌ای را بابت انتشار پست یا استوری تبلیغاتی دریافت کرده است.
قطعا هر چه تعداد بازدید کنندگان یک بلاگر بیشتر باشد، برندهای بزرگ‌تری برای تبلیغات به سمت او می‌آیند و درآمد بیشتری از این راه خواهد داشت.

فروش محصولات خود

دسته‌ای از بلاگرها علاوه بر بلاگر بودن کسب و کار دیگری نیز دارند. آن‌ها از طریق پیج بلاگری خود محصولات و خدمات خود را معرفی می‌کنند و از این طریق مشتریان بیشتری را به خود اختصاص می‌دهند.

به عنوان مثال یک آرایشگر با راه اندازی یک پیج بلاگری می‌تواند علاوه بر دستیابی به شهرت در فضای مجازی از این راه نیز مشتریان بیشتری را به خود اختصاص دهد.

درآمد بلاگر لایف استایل چقدر است؟

یکی از مهم‌ترین سوالاتی که برای افراد علاقه‌مند به حوزه بلاگری لایف استایل مطرح می‌شود این است که درآمد این شغل چقدر است؟ آیا می‌توان از این طریق یک زندگی فوق‌العاده ساخت یا نه؟
در پاسخ به این سوال بسیار مهم باید بگوییم که درآمد بلاگر لایف استایل بسته به پلتفرمی که در آن فعالیت دارد، محتواهایی که تولید می‌کند و همچنین میزان بازدید کنندگانی که دارد، متفاوت است. البته این نکته را نیز در نظر داشته باشید که راه‌های متفاوتی برای کسب درآمد از طریق بلاگری لایف استایل وجود دارد که هر کدام از این روش‌ها می‌تواند فرد را به درآمد متفاوتی برساند.
قطعا هر چه یک بلاگر بازدید کنندگان بیشتری داشته باشد، می‌تواند درآمدهای بسیار بالاتری را نیز تجربه کند. تخمین زده می‌شود که بلاگرهای معروف درآمدی بیش از ۳۰۰ میلیون تومان نیز داشته باشند.

بلاگرهای لایف استایل در چه زمینه‌هایی فعالیت دارند؟

حوزه فعالیت بلاگرهای لایف استایل متنوع است. اینکه تصور کنید بلاگرها تنها در حوزه‌های یکسانی فعالیت دارند، کاملا اشتباه است. به عنوان یک بلاگر لایف استایل دست شما کاملا برای انتخاب یک حوزه فعالیت باز می‌گذارد. از مهم‌ترین زمینه‌هایی فعالیت بلاگرهای لایف استایل می‌توان به گزینه‌های زیر اشاره کرد:

  • سبک پوشش

ما انسان‌ها هر کدام سبک پوشش مختلفی داریم. سبک پوشش ما می‌تواند برای عده‌ای جالب باشد. همین موضوع باعث می‌شود تا برخی از افراد به بلاگر لایف استایل سبک پوشش تبدیل شوند و به تولید محتوا در این حوزه بپردازند.

اکثر کسانی که بلاگر سبک پوشش می‌شوند با دریافت هزینه از بوتیک، فروشگاه‌های لباس و برندهای مختلف به تولید محتوا در این عرصه می‌پردازند و کسب درآمد می‌کنند. به عبارتی می‌توان گفت که عمده تبلیغات بلاگرهای سبک پوشش مربوط به پوشاک است. البته گاهی نیز دیده می‌شود که این بلاگرها خود دارنده یک برند پوشاک هستند و سعی می‌کنند برند خود را از طریق تولید محتوا بیشتر معرفی کنند.

  • کسب و کار

برخی از بلاگرهای لایف استایل به طور تخصصی به تولید محتوا در رابطه با کسب و کار خود می‌پردازند. این افراد سعی می‌کنند شغل خود را بیشتر معرفی کنند. تنها کافی است سری به اینستاگرام بزنید، با پیچ‌های بسیاری روبرو خواهید شد که به معرفی مشاغل حوزه درمان می‌پردازند.

 این افراد که بیشتر از دانشجوهای رشته‌های درمانی هستند سعی دارند از این طریق به کسب درآمد بپردازند. حتی گاهی نیز دیده می‌شود که این بلاگرها مشاوره‌هایی را نیز برای افرادی که دوست دارند در آینده وارد این کسب و کارها شوند نیز در نظر می‌گیرند.

  • روتین تغذیه و سلامتی

دسته‌ای از بلاگرهای روزمرگی روتین‌های تغذیه و سلامتی خود را برای دنبال کنندگان منتشر می‌کنند. این افراد در کنار سایر روزمرگی‌های خود برای مخاطبان محتواهای مربوط به تغذیه و آشپزی نیز تولید می‌کنند و از این طریق بازدیدکنندگان خود را هر روز نسبت به دیروز افزایش می‌دهند.

اگر شما نیز دوست دارید جزء این دسته بلاگرها باشید باید این نکته را در نظر بگیرید که غذاهای شما هم باید از نظر کیفیت و هم از نظر ظاهر درجه یک باشند تا بتوانند بازدیدکنندگان زیادی را برای شما حاصل کنند.

  • ورزش

دسته‌ای از بلاگرهای روزمرگی ورزشکار هستند و با انتشار محتواهایی از ورزش خود در خانه، باشگاه و سالن‌های ورزشی مورد توجه افراد علاقه‌مند به ورزش قرار می‌گیرند. همه ما دوست داریم اندامی زیبا و دوست داشتنی داشته باشیم اما بسیاری از ما فرصت مراجعه به ورزشگاه‌ها و باشگاه‌ها را نداریم. به همین دلیل سعی می‌کنیم با استفاده از فضای مجازی حرکات ورزشی جدیدی بیاموزیم و در خانه اجرا کنیم. همین موضوع باعث می‌شود تا پیچ‌های ورزشی علاقه‌مندان بسیاری داشته باشند.

  • رمز و راز زندگی

دسته دیگری از بلاگرهای روزمرگی با استفاده از تکنیک داستان‌سرایی گذشته خود را برای دنبال کنندگان تعریف می‌کنند و سعی دارند در لابه‌لای صحبت‌های خود درس‌هایی را نیز برای دنبال کنندگان داشته باشند. این افراد بیشتر کسانی هستند که زندگی سختی را سپری کرده‌اند و حالا که به موفقیت دلخواه خود دستبلاگری یکی از جذاب‌ترین و شاید از نگاه برخی راحت‌ترین کارها برای کسب درآمد از اینستاگرام باشد. تصور کنید زندگی روزمره خود را طی می‌کنید و در لابلای کارهای روزمره از خودتان فیلم و عکس هم می‌گیرید و در فضای مجازی منتشر می‌کنید. البته نه به همین سادگی‌ها! بلاگری لایف استایل فوت و فن‌هایی دارد که باید آنها را بشناسید. پس چگونه یک بلاگر لایف استایل شویم ؟ در این مطلب قصد داریم تا شما را بیشتر با این حوزه محبوب و مطرح بلاگری آشنا کنیم. پیش به سوی بلاگری لایف استایل یا همان سبک زندگی!

بلاگری لایف استایل چیست؟

در کل به شخصی که تخصص خود را با تولید محتوای ویدیویی، متنی و صوتی در اختیار کاربران قرار می‌دهد، بلاگر می‌گویند. اما بلاگر لایف استایل امروزه یکی از محبوب‌ترین شاخه‌های بلاگری محسوب می‌شود و خیلی‌ها علاقه دارند تا این مسیر را شروع کنند. در این نوع بلاگری فرد سبک زندگی و زندگی روزمره خود را با مخاطبان خود به اشتراک می‌گذارد.

از آنجایی که به طور کلی انسان موجودی اجتماعی است و دوست دارد تا با افراد و انسان‌های دیگر ارتباط بگیرد، استفاده از شبکه‌های اجتماعی امروز بسیار زیاد شده است و از طرفی هر فردی ذاتاً علاقه دارد تا به نوعی از کارهایی که آدم‌های دیگر در زندگی خود انجام می‌دهند، سر در بیاورد و به این سوال پاسخ دهد که آیا زندگی روزمره آنان هم مثل زندگی خود آن است یا خیر؟ بر همین اساس افراد پیچ‌هایی با سبک بلاگری لایف استایل را دنبال می‌کنند.

یک بلاگر لایف استایل دقیقاً چه کاری انجام می‌دهد؟

برای مثال در نظر بگیرید یک خانم متاهل خانه‌دار در حال فعالیت روی یک پیج اینستاگرام است و با نام بلاگری لایف استایل فعالیت می‌کند. محتواهایی که می‌تواند در این پیج تشکیل شود موارد مختلفی مثل ارتباط با خانواده، درست کردن غذا، رفتن به خرید، تربیت فرزند و چالش‌های مختلف دیگری است که در زندگی روزمره آن خانم برایش رخ می‌دهد و هر کدام را که خودش علاقه داشته باشد با دنبال کنندگان خود به اشتراک می‌گذارد.

به عنوان یک مثال دیگر، تصور کنید یک آقا که در حوزه مد و لباس فعال است، در طول روز به محل کار می‌رود، لباس‌های مختلفی را می‌پوشد، عکسبرداری می‌کند و با چالش‌های مختلفی روبرو می‌شود که می‌تواند آنها را با مخاطبان خود به اشتراک بگذارد. این‌ها مثال‌هایی بود از انواع بلاگری لایف استایل. البته که بلاگری لایف استایل می‌تواند موضوعات بسیار مختلفی را پوشش دهد و بستگی به سبک زندگی هر فرد دارد.

ایجاد سرگرمی و فروش محصول

اما غیر از همه این موارد باید صادقانه بگوییم، تحقیقات نشان داده که خصلت کنجکاوی و اطلاع داشتن از زندگی شخصی یا روزمره افراد هم برای اکثر آدم‌ها جذاب است. به نوعی همه می‌خواهند از وضعیت زندگی افراد دیگر سر در بیاورند. اما شاید این سوال برای شما پیش بیاید که دنبال کردن زندگی یک فرد چه جذابیتی برای من دارد و چرا باید این کار را انجام دهم؟ سرگرم کننده بودن این موضوع جواب اصلی است. پلتفرم‌های مختلف اجتماعی مثل اینستاگرام، فیسبوک، توییتر و انواع دیگر آنها هر کدام برای قصد خاصی ساخته شده‌اند که می‌توان اینستاگرام را پلتفرمی برای سرگرمی افراد در نظر گرفت.

در واقع شخصی که به عنوان کاربر معمولی وارد شبکه اجتماعی اینستاگرام می‌شود، می‌خواهد تا زمان محدودی را بدون دغدغه‌های روزمره خود بگذراند و محتواهایی سرگرم کننده و یا شاید طنز را ببیند. البته که امروز بحث کسب درآمد و فروش محصول و یا خدمات نیز از پیج‌های اینستاگرامی مطرح است، اما فوکوس اصلی اینستاگرام روی سرگرمی است و هر کسی هم که قصد دارد در این شبکه اجتماعی درآمد داشته باشد، باید در ابتدا نیاز اولیه افراد که سرگرمی و جلب توجه است را رفع کند و سپس پس بعد از اینکه با آنها صمیمی شد و ارتباط گرفت می‌تواند محصول و خدمات خود را به آنها بفروشد.

بلاگر لایف استایل چگونه از اینستاگرام کسب درآمد می‌کند؟

پیج‌هایی که به سبک بلاگری لایف استایل در حال فعالیت هستند به طور معمول خودشان محصول یا خدمات خاصی را ارائه نمی‌کنند و بیشتر از طریق تبلیغات و معرفی پیچ‌ها و محصولات دیگر درآمد دارند. برای مثال یک بلاگر لایف استایل خانم، یک نوع لوازم آرایش را از برندی معرفی می‌کند و مبلغی را بابت آن دریافت می‌کند. یا به عنوان معرف یک محصول یا خدمات خاص را برای کسی تبلیغ می‌کند. اینها بخشی از راه‌های کسب درآمد از بلاگری است که البته هر چه شما پیج قوی‌تری داشته باشید، به طور خودکار افراد و مجموعه‌های بزرگ پیشنهادهای همکاری جذاب‌تری را برای شما خواهند داد.

چگونه یک بلاگر لایف استایل شویم ؟

همانطور که اشاره کردیم. برای اینکه یه بلاگر لایف استایل شوید، باید مواردی را رعایت کنید و با استفاده از این ترفندها یک بلاگر لایف استایل موفق شوید. در ادامه این موارد را توضیح می‌دهیم.

با مخاطب صمیمی شوید

اولین موضوع و مهم‌ترین آن صمیمی شدن با مخاطب است. سعی کنید در پیج لایف استایل خود با مخاطبان صمیمی شوید و ارتباط نزدیکی را با آنها برقرار کنید. برای این کار راه‌های مختلفی وجود دارد. برای مثال در بخش کامنت یا دایرکت‌های پیج خود سعی کنید با مخاطبان گفتگو کنید و نظرات، انتقادات و پیشنهادات مختلف آنها را گوش دهید. اگر بعد از مدتی به محبوبیت رسیدید و معروف شدید، سعی کنید تا در دنیای فیزیکی با علاقه‌مندان خود و طرفدارانتان خوب رفتار کنید و حس صمیمی به آنها داشته باشید.

شما باید سعی کنید تا از این ذهنیت که دنبال کنندگان شما صرفاً فالوور هستند خارج شوید و به طور واقعی این احساس را در خود ایجاد کنید که هر کدام از آنها یک دوست و همیار واقعی برای شما هستند.

فرهنگ و اخلاق خوب را ترویج دهید

موضوع دیگر، آموزش و جا انداختن فرهنگ و اخلاق مناسب در دنبال کنندگان‌تان است. بعد از گذشت زمانی که شما فعالیت مستمر داشتید و مخاطبان زیادی را جذب کردید. حالا دارای یک رسانه هستید که می‌توانید از طریق آن کارهای زیادی را انجام دهید. برای مثال تولید محتوا در رابطه با یک موضوع خاص مثلاً نحوه درست رفتار کردن با پدر و مادر، می‌تواند تاثیر خوبی در مخاطبان شما مخصوصاً کودکان و نوجوانان داشته باشد.

در طول دراز مدت پایه‌های فرهنگی مناسبی را در مخاطبان خود ایجاد کنید. ممکن است این موضوعات درآمدی را برای شما ایجاد نکند اما از لحاظ اخلاقی و انسانی بسیار موضوع مهمی است و هر فردی باید در جایگاه خود سعی کند تا خلقیات و رفتار مناسب را جا بیندازد.

تبلیغات کنید

برای شروع فعالیت در حوزه بلاگری لایف استایل می‌توانید با خانواده نزدیک خود و دوستان و آشنایان شروع کنید و از آنها درخواست داشته باشید تا شما را دنبال کند. اما موضوع به همین جا ختم نمی‌شود. باید این مسیر ادامه یابد و تعداد دنبال کنندگان شما همیشه در حال افزایش باشد. این مورد است که برای شما درآمد بیشتر را بوجود می‌آورد. پس باید تبلیغات انجام دهید. این تبلیغات می‌تواند در حوزه همکاران خود، پیج‌های مختلف سرگرمی، عمومی و آموزشی باشد.

می‌توانید با ارتباط برقرار کردن و تعامل با پیج‌های دیگری که همکار یا مرتبط به شما هستند تبادل انجام دهید و به صورت متقابل همدیگر را به مخاطبان خود معرفی کنید.

باید سبک زندگی مناسبی داشته باشید

یک بلاگر لایف استایل موفق نمی‌تواند در ظاهر به طوری عمل کند که در باطن آن را قبول ندارد. در واقع باطن انسان‌ها به راحتی دروغ را تشخیص می‌دهد و می‌تواند آن را از کارهایی که صادقانه انجام می‌شود، تفکیک کند. پس شما با اظهار کردن به کارهای درست و به نوعی ادا درآوردن نمی‌توانید به مسیر خود ادامه دهید. بلکه باید به صورت مداوم و با استمرار تغییرات مناسبی را در سبک زندگی خود ایجاد کنید. شما بعد از جذب مخاطب به صورت زیاد، تبدیل به یک رسانه قوی می‌شوید که شاید حتی از صدا و سیما و شبکه‌های تلویزیونی هم مخاطبان بیشتری دارد. پس مهم است که چگونه رفتار کنید و چه موضوعاتی را بین مردم ترویج دهید.

البته نباید به سمتی پیش بروید که فقط به دنبال راضی کردن دنبال کنندگان خودتان باشید و هر آنچه آنها می‌گویند را انجام دهید، بلکه منظور از تغییر سبک زندگی این است، به سمتی پیش بروید که درست است و هم از لحاظ انسانی و هم اخلاقی استاندارد و مناسب است و برای هر فردی خوشایند است. این موارد می‌تواند شامل چیزهای مختلفی باشد. برای مثال از سحرخیز بودن تا خوردن غذاهای مناسب، ارتباط مناسب با همسر و فرزند و موارد مختلف دیگری که آنها را در پیج خود به تصویر می‌کشید.

هر چه در این موضوعات بهتر عمل کنید، البته به طور صادقانه، قطعاً بیشتر در ذهن و قلب مخاطبان نیز جا می‌گیرید.

برای محتوای خود ارزش قائل باشید

شما باید سعی کنید در پیج خود محتواهایی را هم از لحاظ کیفیت تصویربرداری و هم از لحاظ مطالبی که ارائه می‌دهید، ارزشمند تولید کنید. برای استفاده از بهترین حالت فیلمبرداری و عکاسی تلفن همراه خود نیاز دارید تا یک پایه مناسب و نور مناسب از طریق لینگ لایت داشته باشید. می‌توانید این موارد را از تهیه کنید.

همچنین اگر می‌خواهید تخصصی‌تر از این حد، موضوع را پیگیری کنید برای ثبت نام در می‌توانید با پشتیبانان ما در ارتباط باشید.

روی خودتان سرمایه گذاری کنید

قطعاً برای خروجی بهتر در هر کاری باید آموزش ببینید، تا هم در زمان صرفه‌جویی کنید و هم از تجربه دیگران استفاده کنید. در حوزه بلاگری هم این موضوع صادق است. از کار با خود اپلیکیشن اینستاگرام گرفته تا موضوعات بیزینسی و کاری آموزش ببینید تا کیفیت کار شما نسبت به هم‌رده‌های خودتان بالاتر باشد و مخاطب هم قطعاً این تمایز را متوجه خواهد شد و بیشتر پیگیر شما می‌شود.

در نهایت پیشنهادی که ما برای شما داریم استمرار در کار است. قطعاً نتیجه‌ای که شما مد نظر دارید با چند هفته و چند ماه به وجود نخواهد آمد و باید در این مسیر استمرار داشته باشید. به صورت طولانی مدت روی آن سرمایه گذاری کنید و اعتماد به نفس خود را از دست ندهید و کار را جلو ببرید.

خب تا اینجا شما را با فوت و فن‌های بلاگری لایف استایل آشنا کردیم. اینکه شما در کجای راه هستید و به چه سبک زندگی علاقه دارید به دیدگاهتان بستگی دارد. اما فراموش نکنید که رعایت همه موارد دست به دست هم می‌دهند تا به یک بلاگر لایف استایل موفق تبدیل شوید.

چگونه یک بلاگر لایف استایل شویم در یک کلام

چگونه یک بلاگر لایف استایل شویم ؟ روی کیفیت سبک زندگی‌تان تمرکز کنید، به‌روز باشید، آگاهی خود را افزایش دهید، ظاهر مناسب داشته باشید، آموزش ببینید، به خوبی ارتباط برقرار کنید و در نهایت از کیفیت تولید محتوای خود غافل نشوید. همانطور که می‌دانید این سبک از بلاگری به سرعت شما را به درآمد نمی‌رساند، پس بهتر است اگر قصد کسب درآمد دارید، سراغ سبک‌های دیگر بروید. اما در هر زمان علاقه و اشتیاق نقش مهمی دارد، پس اگر فکر می‌کنید برای این کار ساخته شده‌اید، حتماً بلاگری لایف استایل را تجربه کنید.

شما به چه سبک بلاگری علاقه دارید؟ به عنوان یک خانم، فود بلاگری را ترجیح می‌دهید یا بلاگری لایف استایل؟ اگر آقا هستید، دوست دارید بلاگر ورزشی باشید یا بلاگر اقتصادی؟ نظرات و تجربیات خود را برای ما بنویسید و بگویید یک بلاگر چه چالش‌هایی در مسیر کاری خود دارد؟ اگر این مقاله برایتان مفید بود، آن را برای دوستانتان بفرستید.

بیشتر مواقع هیچ شماره ای برای کاربر ارسال نخواهد شد. شاید شما زمان زیادی را صرف یافتن برنامه ای برای ساخت شماره مجازی کنید و در نهایت شماره مجازی شما بلاک و یا ریپورت شده باشد یا در کل بی استفاده باشد اما با خرید شماره مجازی ارزان خیالتان راحت است که شماره مطمئن و اختصاصی خودتان را دارید.

پیشنهاد می‌کنیم این مقاله را بخوانید

 یافته‌اند، دوست دارند تجربیات خود را با دیگران به اشتراک بگذارند.

سخن پایانی

در این مقاله در رابطه با یکی از پرطرفدارترین انواع بلاگری یعنی بلاگری روزمرگی یا لایف استایل صحبت کردیم. سعی کردیم اطلاعات مفیدی را در این زمینه ارائه دهیم تا اگر کسی دوست دارد این شغل را دنبال کند با اطلاعات بیشتری وارد مسیر شود.

قطعا برای تبدیل شدن به یک بلاگر لایف استایل خوب و معروف نیاز است تا بسیار صبور باشید، بسیار تلاش کنید و خلاقیت بسیاری داشته باشید. در واقع می‌توان گفت بدون این سه فاکتور نمی‌توان انتظار داشت که موفقیت بسیاری نصیب شما شود.

 

دکمه بازگشت به بالا