ورزش و نشاط

عطایی ست داد، شهداب زانو زد، اکبری اوج گرفت

هفته هفدهم لیگ برتر والیبال مردان با شکست مدافع عنوان قهرمانی به پایان رسید.

به گزارش مجله زنده خبری، هفته هفدهم لیگ برتر والیبال مردان چهارشنبه، چهارم بهمن با هفت دیدار در شهرهای مشهد، رامسر، اسلامشهر، گنبد، رفسنجان، سیرجان و گرگان پیگیری شد.

شاگردان بهروز عطایی در فولاد سیرجان ایرانیان تیم صدرنشین لیگ برتر مردان این هفته در بازی خانگی میزبان سایپا تیم قعرنشین لیگ بودند و در پایان با نتیجه سه بر یک (۲۵ بر ۲۰، ۲۸ بر ۳۰، ۲۵ بر ۱۸ و ۲۵ بر ۲۲) برنده شدند . 

شهداب یزد که مدافع عنوان قهرمانی است این هفته میهمان طبیعت بود و با حساب سه بر دو  (۲۰ بر ۲۵، ۲۵ بر ۲۰، ۲۵ بر ۱۷، ۲۸ بر ۳۰ و ۱۵ بر ۱۲) شکست خورد. به این ترتیب جایگاه دومی خود را از دست داد و به رتبه سوم سقوط کرد. 

ایفاسرام اردکان هم که با ۱۰ برد و ۲۸ امتیاز در رتبه سوم جدول قرار داشت، در بازی خارج از خانه به مصاف نیان الکترونیک خراسان رفت و با پیروزی سه بر یک (۲۳ بر ۲۵، ۲۹ بر ۳۱، ۲۵ بر ۲۲ و ۲۲ بر ۲۵) جای شهداب را در رتبه دوم جدول گرفت. 

شاگردان پیمان اکبری در پیکان هم با حساب سه بر صفر (۲۲ بر ۲۵، ۲۷ بر ۲۹ و ۲۲ بر ۲۵) بر مس غلبه کردند و در جدول رده‌بندی  با یک پله صعود، چهارم شدند. 

نتایج هفته هفدهم لیگ برتر والیبال مردان به شرح زیر است:

نیان الکترونیک خراسان ۱ – ۳ ایفاسرام اردکان

(۲۳ بر ۲۵، ۲۹ بر ۳۱، ۲۵ بر ۲۲ و ۲۲ بر ۲۵)

هورسان رامسر صفر – ۳ شهرداری ارومیه

(۲۱ بر ۲۵، ۱۹ بر ۲۵ و ۲۱ بر ۲۵)

طبیعت ۳ – ۲ شهداب یزد

(۲۰ بر ۲۵، ۲۵ بر ۲۰، ۲۵ بر ۱۷، ۲۸ بر ۳۰ و ۱۵ بر ۱۲)

شهرداری گنبد کاووس ۳ – ۱ چادرملو اردکان

(۲۵ بر ۲۱، ۲۸ بر ۲۶، ۲۳ بر ۲۵ و ۲۵ بر ۱۹)

مس رفسنجان صفر – ۳ پیکان تهران

(۲۲ بر ۲۵، ۲۷ بر ۲۹ و ۲۲ بر ۲۵)

فولاد سیرجان ایرانیان ۳ – ۱ سایپا تهران

(۲۵ بر ۲۰، ۲۸ بر ۳۰، ۲۵ بر ۱۸ و ۲۵ بر ۲۲)

پاس گرگان ۱ – ۳ گیتی‌پسند اصفهان

(۲۱ بر ۲۵، ۲۵ بر ۲۷، ۲۵ بر ۲۱ و ۲۱ بر ۲۵)

انتهای پیام

تیم خبری علوم ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با تمرکز بر راهنمایی‌های تمرینی و بهبود عملکرد ورزشی. با به اشتراک گذاری تکنیک‌ها و استراتژی‌های موثر در ورزش، هدفمندی خود را در بهبود عملکرد ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراهی با من را بپذیرید و به جزئیات هیجان‌انگیز دنیای ورزش بپردازید.
دکمه بازگشت به بالا